Single image Single mobile image

Anneta punasele ristile

Meil on hea meel anda Sulle võimalus osaleda heategevuses. 

Rimi kodulehel vali protsent oma kogutud rahast, mida soovid annetada. Võimalik on annetada kas 25%, 50%, 75% või 100% kogutud Sinu Rimi rahast. Tegemist on püsiannetusega ja iga kuu viimasel päeval võetakse Sinu poolt valitud protsendi ulatuses raha annetuseks. Annetus kantakse Eesti Punase Risti kontole, mille eest ostetakse puudustkannatavatele lastele toidukraami, õppevahendeid ja pühadekingitusi. Loe rohkem logides sisse Sinu Rimi kontole või vaata terminalist

Anneta Sinu Rimi raha

Rimi kauplustest on leitavad heategevuseks raha annetamise kastid, kuhu iga klient saab jätta soovitud summas oma annetuse.

Tee oma ostud Rimi e-poest ja lisa ostukorvi Sinule sobiv annetussumma. Valida saab 5€, 10€ ja 15€ vahel. Annetada saab korduvalt, kasvõi igal tellimusel. Kogutud annetused jõuavad Ukraina abivajajateni Punase Risti vahendusel.

Anneta raha punasele ristile

Anneta toidupangale

Annetada on võimalik meie e-poes. Vali rahalise annetuse suuruseks 3€, 5€ või 10€ ning lisa see oma ostukorvi. Rimi kogub annetatud summad kokku ning kannab kord kuus Toidupangale. Toidupank kasutab saadud annetusi, et toimetada toiduabi igasse Eestimaa nurka.

Anneta raha toidupangale

Märka abivajajat!

Anna meile teada, kui oled märganud kedagi, kellel on materiaalse kitsikuse tõttu raskusi igapäevase toidu ostmisega endale või oma perele.

Oled valmis aitama? Loe lähemalt, kuidas Sina saaksid aidata >