Parimad pakkumised


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
Kassahitid
  • Riivjuust Eesti Estover 25,2% 200g
    Valmistatud Eestis

    Riivjuust Eesti Estover 25,2% 200g

    1.29 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 6,45 €/kg

  • Hapukoor Alma 20% 500g
    Valmistatud Eestis

    Hapukoor Alma 20% 500g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 1,89 €

    Hind ühiku kohta: 2,98 €/kg

  • Kreeka jogurt maitsestamata Rimi 400g
    Hea hind iga päev

    Kreeka jogurt maitsestamata Rimi 400g

    0.89 € per tk
    Tavahind: 1,09 €

    Hind ühiku kohta: 2,22 €/kg

  • Tomat Romantica Rimi 1kl, 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tomat Romantica Rimi 1kl, 400g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 4,49 €

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

  • Broileririnnafilee hakkliha Fit 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Broileririnnafilee hakkliha Fit 300g

    2.79 € per tk
    Tavahind: 3,49 €

    Hind ühiku kohta: 9,30 €/kg

  • Veisehakkliha Rimi 400g

    Veisehakkliha Rimi 400g

    3.99 € per tk
    Tavahind: 4,99 €

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Jahutatud lõhefilee B-trim
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Jahutatud lõhefilee B-trim

    12.99 € per kg
    Tavahind: 19,99 €

    Hind ühiku kohta: 12,99 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.2 kg 1.2kg

  • Vahukoor Rimi 35% 200ml
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Vahukoor Rimi 35% 200ml

    1.19 € per tk
    Tavahind: 1,34 €

    Hind ühiku kohta: 5,95 €/l

  • Täispiim Farmi 3,8-4,2% 2l
    Valmistatud Eestis

    Täispiim Farmi 3,8-4,2% 2l

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 1,00 €/l

  • Juust täispiimast viil. Estover 450g
    Valmistatud Eestis

    Juust täispiimast viil. Estover 450g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 4,99 €

    Hind ühiku kohta: 6,64 €/kg

  • Viinamari hele s-ta Sugarone Rimi 1kl500
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Viinamari hele s-ta Sugarone Rimi 1kl500

    1.29 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 2,58 €/kg

  • Viiner Rakvere 500g
    Valmistatud Eestis

    Viiner Rakvere 500g

    2.69 € per tk
    Tavahind: 3,45 €

    Hind ühiku kohta: 5,38 €/kg

  • Juustupulgad Pik-Nik 40% 280g

    Juustupulgad Pik-Nik 40% 280g

    3.79 € per tk
    Tavahind: 5,59 €

    Hind ühiku kohta: 13,54 €/kg

  • Kultuurmustikad külmutatud Rimi 400g
    2 ja enam
    -37%
    3
    00 €
    4,79 €
    7,50 €/kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kultuurmustikad külmutatud Rimi 400g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,97 €/kg

  • Pirn Conference 1kl, kg Rimi
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Pirn Conference 1kl, kg Rimi

    1.79 € per kg
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 1,79 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

  • Ingver kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Ingver kg

    2.99 € per kg
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 2,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.15 kg 0.15kg

  • Koorikleib Kodukandi Eesti Pagar 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Koorikleib Kodukandi Eesti Pagar 300g

    0.79 € per tk
    Tavahind: 1,05 €

    Hind ühiku kohta: 2,63 €/kg

  • Sealihaguljašš M&M 400g
    Valmistatud Eestis

    Sealihaguljašš M&M 400g

    2.59 € per tk
    Tavahind: 3,25 €

    Hind ühiku kohta: 6,47 €/kg

  • Kohuke šokolaadi šokolaadigl. Tere 37g
    Valmistatud Eestis

    Kohuke šokolaadi šokolaadigl. Tere 37g

    0.39 € per tk
    Tavahind: 0,56 €

    Hind ühiku kohta: 10,54 €/kg

  • Roheline lehtsalat potis Rimi tk
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Roheline lehtsalat potis Rimi tk

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,49 €

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Kohupiimapannkoogid Mamma 200g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimapannkoogid Mamma 200g

    2.29 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 11,45 €/kg

  • Glasuurkohuke mustika Tere 40g
    Valmistatud Eestis

    Glasuurkohuke mustika Tere 40g

    0.39 € per tk
    Tavahind: 0,56 €

    Hind ühiku kohta: 9,75 €/kg

  • Broileri kintsuliha, värske, A-kl Tallegg kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Broileri kintsuliha, värske, A-kl Tallegg kg

    9.59 € per kg
    Tavahind: 11,99 €

    Hind ühiku kohta: 9,59 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.6 kg 0.6kg

  • Toidukoor Alma 20% 400ml
    Valmistatud Eestis

    Toidukoor Alma 20% 400ml

    1.79 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 4,47 €/l

  • Hapukapsaborš veiselihaga Salvest 530g
    2
    89 €
    5,45 €/kg
    Valmistatud Eestis

    Hapukapsaborš veiselihaga Salvest 530g

    3.92 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,40 €/kg

  • Kodujuust Alma 5% 200g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust Alma 5% 200g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,35 €

    Hind ühiku kohta: 4,95 €/kg

  • Roheline aeduba, tükeldatud Rimi 400G
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Roheline aeduba, tükeldatud Rimi 400G

    1.25 € per tk
    Tavahind: 1,45 €

    Hind ühiku kohta: 3,12 €/kg

  • Sai Perenaise suur Eesti Pagar 500g
    Valmistatud Eestis

    Sai Perenaise suur Eesti Pagar 500g

    0.89 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 1,78 €/kg

  • Kosmeetilised vatipadjad Almeda 120tk.
    Hea hind iga päev

    Kosmeetilised vatipadjad Almeda 120tk.

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,01 €/tk

  • Meresool Rimi peenike 500g

    Meresool Rimi peenike 500g

    1.09 € per tk
    Tavahind: 1,35 €

    Hind ühiku kohta: 2,18 €/kg

  • Sea välisfilee kondita, viilutatud Rimi 310g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Sea välisfilee kondita, viilutatud Rimi 310g

    2.59 € per tk
    Tavahind: 3,25 €

    Hind ühiku kohta: 8,35 €/kg

  • Broileri rinnafilee, värske Rimi, kg

    Broileri rinnafilee, värske Rimi, kg

    5.99 € per kg
    Tavahind: 8,99 €

    Hind ühiku kohta: 5,99 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.1 kg 1.1kg

  • Lahja kohupiim vanilliiniga Farmi 200g
    Valmistatud Eestis

    Lahja kohupiim vanilliiniga Farmi 200g

    0.89 € per tk
    Tavahind: 1,09 €

    Hind ühiku kohta: 4,45 €/kg

  • Mandariin Nadorcott 1kl, kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Mandariin Nadorcott 1kl, kg

    1.99 € per kg
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 1,99 €/kg

  • Lillkapsas sügavkülmutatud Rimi 400G
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Lillkapsas sügavkülmutatud Rimi 400G

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,85 €

    Hind ühiku kohta: 3,97 €/kg

  • Rukkileib Kodukandi Eesti Pagar 390g
    Valmistatud Eestis

    Rukkileib Kodukandi Eesti Pagar 390g

    0.79 € per tk
    Tavahind: 1,09 €

    Hind ühiku kohta: 2,03 €/kg

  • Glasuurkohuke vanilli Tere 40g
    Valmistatud Eestis

    Glasuurkohuke vanilli Tere 40g

    0.39 € per tk
    Tavahind: 0,56 €

    Hind ühiku kohta: 9,75 €/kg

  • Tualettpaber Zewa Everyday 12 rulli

    Tualettpaber Zewa Everyday 12 rulli

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,42 €/tk

  • Hommikupeekon Nõo 135g
    Valmistatud Eestis

    Hommikupeekon Nõo 135g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,55 €

    Hind ühiku kohta: 13,26 €/kg

  • Pärmi-lehttaigen sügavkülmut. Rimi 500g
    Valmistatud Eestis

    Pärmi-lehttaigen sügavkülmut. Rimi 500g

    2.15 € per tk
    Tavahind: 2,45 €

    Hind ühiku kohta: 4,30 €/kg

Filtreeri

Filtreeri