Ilu heaks Ilu heaks

Ilu heaks kataloog

Heida pilk peale meie "Ilu heaks" kataloogile, millest leiad suurepäraseid tootepakkumisi ning nippe, kuidas püsida ilusa ja tervena.

Toitumisnõustaja soovitab Toitumisnõustaja soovitab

"Toitumisnõustaja soovitab" erimärgistusega tooted

Oleme leidnud, et paljud meie kliendid soovivad teadlikumalt toituda, aga ei pruugi leida kauplusest või e-poest selleks õigeid tooteid. Klientide abistamiseks märgistasime kaupluses "Rimi toitumisnõustaja soovitab" hinnasildiga tooted, mis vastavad Eesti ja Euroopa toitumisteadlaste koostatud soovitustele ning mille kiitis heaks ka meie toitumisnõustaja Katri Merisalu. "Rimi toitumisnõustaja soovitab" märgis on leitav ka meie e-poest.

Uuendasime tootekriteeriume mille järgi valime, kas konkreetne toode sobib "toitumisnõustaja soovitab" toodete hulka. Kriteeriumide väljatöötamisel on aluseks võetud Maailma terviseorganisatsiooni ning Balti- ja Põhjamaade toitumissoovitused ning Nordic Keyhole'i ja Ica Gott liv kriteeriumid.

"Toitumisnõustaja soovitab" erimärgistusega tooted

Osta lahtiseid šampoone/seepe oma nõusse

Ülemiste ja Lõunakeskuse Rimisse on üles seatud eraldi letid, mille riiulitelt leiab jätkusuutliku pakendiga või täiesti pakendivabu pesuvahendeid, deodorante, hambaharju-hambapastasid, tualett- ja majapidamispaberit ning muid hügieenitarbeid.

Loe pakendivabadusest