Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Lastevorst Valla 240g
    Эстония

    Lastevorst Valla 240g

    0.92 € за шт.
    Обычная цена: 1,15 €

    Цена за единицу: 3,83 €/кг

  • Broileri lihasmagu Rimi Smart 450g
    Возможно самая низкая цена!

    Broileri lihasmagu Rimi Smart 450g

    1.54 € за шт.

    Цена за единицу: 3,42 €/кг

  • Kuumsuitsuvorstid Rimi Smart 300g
    Возможно самая низкая цена!

    Kuumsuitsuvorstid Rimi Smart 300g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,83 €/кг

  • Vürtskilufilee Briis 160g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Vürtskilufilee Briis 160g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 16,19 €/кг

  • Maamehesink M&M vp kg
    8
    99 €
    8,99 €/кг
    Эстония

    Maamehesink M&M vp kg

    12.69 € за кг

    Цена за единицу: 12,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.55 kg 0.55kg

  • Veisehakkliha mass Rimi Smart 400g
    Возможно самая низкая цена!

    Veisehakkliha mass Rimi Smart 400g

    3.75 € за шт.

    Цена за единицу: 9,37 €/кг

  • Suitsusardell juustuga Rannarootsi 500g
    Эстония

    Suitsusardell juustuga Rannarootsi 500g

    3.15 € за шт.

    Цена за единицу: 6,30 €/кг

  • Sink seljafilee viilutatud vaak. Oskar 105g
    Эстония

    Sink seljafilee viilutatud vaak. Oskar 105g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 20,86 €/кг

  • Kuumsuitsuvorst Rimi Smart 300g
    Возможно самая низкая цена!

    Kuumsuitsuvorst Rimi Smart 300g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 2,83 €/кг

  • Broileritiivad, värske, A-klass Rimi kg
    Для лучшей жизни

    Broileritiivad, värske, A-klass Rimi kg

    3.99 € за кг

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.9 kg 0.9kg

  • Kanapallid Wõro 1kg
    Эстония

    Kanapallid Wõro 1kg

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/кг

  • Kodupihvid kreemja juustutäidisega M&M 400g
    Эстония

    Kodupihvid kreemja juustutäidisega M&M 400g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Eesti br.r.fil.min.pihv vär.A-kl Tallegg 400g
    Для лучшей жизни Эстония

    Eesti br.r.fil.min.pihv vär.A-kl Tallegg 400g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Seavälisfilee kuumsuitsu viilutatud Rimi 100g

    Seavälisfilee kuumsuitsu viilutatud Rimi 100g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,55 €

    Цена за единицу: 13,90 €/кг

  • Kanasink tilliga Tallegg 130g
    Эстония

    Kanasink tilliga Tallegg 130g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,00 €/кг

  • Kuumsuitsutatud hõbeheik kg
    Для лучшей жизни Эстония

    Kuumsuitsutatud hõbeheik kg

    12.19 € за кг

    Цена за единицу: 12,19 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Ribi kondita vaakumpakendis M&M vp kg
    8
    99 €
    8,99 €/кг
    Эстония

    Ribi kondita vaakumpakendis M&M vp kg

    10.99 € за кг

    Цена за единицу: 10,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Pasteet murulauguga M&M 210g
    Эстония

    Pasteet murulauguga M&M 210g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 6,43 €/кг

  • K/s seaseljafilee sink Karni 120g
    Эстония

    K/s seaseljafilee sink Karni 120g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,92 €/кг

  • Tuunikala soolvees Kapten Grant MSC 185g/130g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Tuunikala soolvees Kapten Grant MSC 185g/130g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,62 €/кг

  • Suitsurulaad Rakvere 130g
    Эстония

    Suitsurulaad Rakvere 130g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,15 €/кг

  • Heeringafil. vähesool. Kapten Grant 240g/180g

    Heeringafil. vähesool. Kapten Grant 240g/180g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,83 €/кг

  • Verikäkk Rakvere 440g
    Эстония

    Verikäkk Rakvere 440g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 4,20 €/кг

  • Tuunik.fil. oliiviõl. Selection by Rimi 200g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Tuunik.fil. oliiviõl. Selection by Rimi 200g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 40,69 €/кг

  • Suitsuvorst juustuga Tõmmu Wõro 350g
    Эстония

    Suitsuvorst juustuga Tõmmu Wõro 350g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 7,29 €/кг

  • Grillvorst Maitselt mahe M&M 900g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Grillvorst Maitselt mahe M&M 900g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,10 €/кг

  • Lastevorst M&M 300g
    Эстония

    Lastevorst M&M 300g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 4,17 €/кг

  • Kreemjas kodupasteet Maks&Moorits 210g
    Эстония

    Kreemjas kodupasteet Maks&Moorits 210g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,57 €/кг

  • P/S Vorst Siimu viilut. Nõo 135g
    Без молока Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    P/S Vorst Siimu viilut. Nõo 135g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 18,89 €/кг

  • Krakov Lihakas Rakvere 300g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Krakov Lihakas Rakvere 300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Seakaelakarbonaad suitsut. Rakvere 130g
    Эстония

    Seakaelakarbonaad suitsut. Rakvere 130g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,15 €/кг

  • Kanapallid Tallegg 360g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Kanapallid Tallegg 360g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 3,86 €/кг

  • Surimist pulgad jahutatud Viči 300g

    Surimist pulgad jahutatud Viči 300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Tuunifilee Selection omas mahl. MSC 200g/140g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Tuunifilee Selection omas mahl. MSC 200g/140g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 37,79 €/кг

  • Suitsusink Rakvere 350g
    Эстония

    Suitsusink Rakvere 350g

    3.85 € за шт.
    Обычная цена: 4,29 €

    Цена за единицу: 11,00 €/кг

  • Purust.tuunik.soolv.Northland 425g/298g
    Для лучшей жизни
    Возможно самая низкая цена!

    Purust.tuunik.soolv.Northland 425g/298g

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Viiner juustuga EHE 330g
    Эстония

    Viiner juustuga EHE 330g

    3.05 € за шт.

    Цена за единицу: 9,24 €/кг

  • Fuet Artesano Selection by Rimi 160g

    Fuet Artesano Selection by Rimi 160g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 17,44 €/кг

  • Sea küljeliha jahutatud Rimi kg

    Sea küljeliha jahutatud Rimi kg

    4.99 € за кг

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

  • Sink Jamon curado Selection by Rimi 70g
    2 и более
    -21%
    1
    89 €
    2,39 €
    27,00 €/кг

    Sink Jamon curado Selection by Rimi 70g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 34,14 €/кг

Фильтр

Фильтр