Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Sea küljeliha jahutatud Rimi kg

    Sea küljeliha jahutatud Rimi kg

    4.99 € за кг

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

  • Sink Jamon curado Selection by Rimi 70g
    2 и более
    -21%
    1
    89 €
    2,39 €
    27,00 €/кг

    Sink Jamon curado Selection by Rimi 70g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 34,14 €/кг

  • Toorvorstid ploomidega Laste Rakvere 400g
    Эстония

    Toorvorstid ploomidega Laste Rakvere 400g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,72 €/кг

  • Surimist pulgad Rimi 300g

    Surimist pulgad Rimi 300g

    2.15 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Keedusalaami Tarbatu Nõo 105g
    Эстония

    Keedusalaami Tarbatu Nõo 105g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 34,19 €/кг

  • Surimipulgad lumekrabist jahutatud Rimi 150g

    Surimipulgad lumekrabist jahutatud Rimi 150g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 15,27 €/кг

  • Graavilõhe viilutatud M.V.Wool 200g
    Эстония

    Graavilõhe viilutatud M.V.Wool 200g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,95 €/кг

  • Tuunikala tükid soolvees Gemoss 185g/130g
    Для лучшей жизни

    Tuunikala tükid soolvees Gemoss 185g/130g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,00 €/кг

  • Juustuvorst suitsutatud M&M 500g
    Эстония

    Juustuvorst suitsutatud M&M 500g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,18 €/кг

  • Maakodu suitsusink Maks&Moorits vp kg
    8
    99 €
    8,99 €/кг
    Эстония

    Maakodu suitsusink Maks&Moorits vp kg

    10.59 € за кг

    Цена за единицу: 10,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Požarski kotlet Tallegg 350g
    Эстония

    Požarski kotlet Tallegg 350g

    2.45 € за шт.
    Обычная цена: 3,05 €

    Цена за единицу: 7,00 €/кг

  • Kalkunil.kotlet.valmistamiseks, jah.Rimi 500g

    Kalkunil.kotlet.valmistamiseks, jah.Rimi 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Sprotid õlis Rannaküla 240g
    Эстония

    Sprotid õlis Rannaküla 240g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,46 €/кг

  • Viiner lambasooles Päris Oskar 350g
    Эстония

    Viiner lambasooles Päris Oskar 350g

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 10,43 €/кг

  • Fileetasku juustu-singitäidisega M&M 260g
    Эстония

    Fileetasku juustu-singitäidisega M&M 260g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,73 €/кг

  • Sea kaelakarbonaad Rimi viilutatud 720g
    Возможно самая низкая цена!

    Sea kaelakarbonaad Rimi viilutatud 720g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,32 €/кг

  • Täissuitsuvorst Eesti juustuga Nõo 250g
    Эстония

    Täissuitsuvorst Eesti juustuga Nõo 250g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,56 €/кг

  • Lastevorst Lihakas Rakvere 360g
    Эстония

    Lastevorst Lihakas Rakvere 360g

    3.45 € за шт.
    Обычная цена: 3,85 €

    Цена за единицу: 9,58 €/кг

  • Br.kint. koos seljaosaga Rimi Smart 500g
    Возможно самая низкая цена!

    Br.kint. koos seljaosaga Rimi Smart 500g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 4,50 €/кг

  • Suur sült sealihast Memme 500g
    Эстония

    Suur sült sealihast Memme 500g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,58 €/кг

  • Grill-liha Armeenia M&M 500g
    Эстония

    Grill-liha Armeenia M&M 500g

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,58 €/кг

  • Sink Jamon Serr., viil. Selection by Rimi 80g

    Sink Jamon Serr., viil. Selection by Rimi 80g

    2.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 32,38 €/кг

  • Kauaküpsetatud rebitud sealiha Rimi 300g
    Для лучшей жизни

    Kauaküpsetatud rebitud sealiha Rimi 300g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 22,63 €/кг

  • Peekonilõigud Maks&Moorits 400g
    Эстония

    Peekonilõigud Maks&Moorits 400g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Seakondid supi jaoks, jahutatud Rimi Smart kg

    Seakondid supi jaoks, jahutatud Rimi Smart kg

    1.45 € за кг

    Цена за единицу: 1,45 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.1 kg 1.1kg

  • Vööttuunifilee soolvees Rimi MSC 240g/168g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Vööttuunifilee soolvees Rimi MSC 240g/168g

    4.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 26,73 €/кг

  • Vinnutatud sealihaampsud M&M 50g
    Эстония

    Vinnutatud sealihaampsud M&M 50g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 31,80 €/кг

  • Vürtskilufilee Viru Kala 100g
    Эстония

    Vürtskilufilee Viru Kala 100g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 28,90 €/кг

  • Saiakate Rakvere 300g
    Эстония

    Saiakate Rakvere 300g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Linnu- ja sealihavorstid Rimi Kabanos 120g

    Linnu- ja sealihavorstid Rimi Kabanos 120g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 19,08 €/кг

  • Täissuitsuvorst Hirve Rannarootsi 240g
    Эстония

    Täissuitsuvorst Hirve Rannarootsi 240g

    3.55 € за шт.

    Цена за единицу: 14,79 €/кг

  • Snäkkvorst Parmig.-Regg. juustug Nõo 85g
    Эстония

    Snäkkvorst Parmig.-Regg. juustug Nõo 85g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 24,12 €/кг

  • Toorvorstid Merevaigu Rakvere 400g
    Эстония

    Toorvorstid Merevaigu Rakvere 400g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,39 €

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Fileešnitsel paneeritud M&M 280g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Fileešnitsel paneeritud M&M 280g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,68 €/кг

  • Suitsusingike Rakvere 130g
    Эстония

    Suitsusingike Rakvere 130g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,62 €/кг

  • Sool. Atlandi lõhefilee viil. Rimi Smart 100g
    Возможно самая низкая цена!

    Sool. Atlandi lõhefilee viil. Rimi Smart 100g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 31,90 €/кг

  • Peekonilõigud Rakvere 380g
    Эстония

    Peekonilõigud Rakvere 380g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,50 €/кг

  • Täissuitsuvorst Ordu Nõo 250g
    Эстония

    Täissuitsuvorst Ordu Nõo 250g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,16 €/кг

  • Vorst Salchichon viil. Selection by Rimi 80g

    Vorst Salchichon viil. Selection by Rimi 80g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 34,88 €/кг

  • Toorvorstid sibula ja äädikaga 300g
    Эстония

    Toorvorstid sibula ja äädikaga 300g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

Фильтр

Фильтр