Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Karastusjook Rimi apelsinilimonaad 0,5l

    Karastusjook Rimi apelsinilimonaad 0,5l

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Karboniseerimata sidruni jook Rimi 1,5l

    Karboniseerimata sidruni jook Rimi 1,5l

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 0,59 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Läätsed Rimi 400g/240g

    Läätsed Rimi 400g/240g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 7,71 €/кг

  • Juust Ricotta 41% Rimi 250g

    Juust Ricotta 41% Rimi 250g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 7,40 €/кг

  • Makaronid Spaghetti Rimi 500g

    Makaronid Spaghetti Rimi 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Tomatipasta 100% Rimi 270g
    Для лучшей жизни

    Tomatipasta 100% Rimi 270g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • Lehttainaküpsised Sfogliatine Rimi 200g

    Lehttainaküpsised Sfogliatine Rimi 200g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 9,75 €/кг

  • Aedoad punased tšillikastmes Rimi 400g/200g

    Aedoad punased tšillikastmes Rimi 400g/200g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,25 €/кг

  • Riisivahvlid Rimi tom. basiilikuga 25g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Riisivahvlid Rimi tom. basiilikuga 25g

    0.50 € за шт.
    Обычная цена: 0,59 €

    Цена за единицу: 20,00 €/кг

  • Türgi uba Rimi 150g
    Для лучшей жизни

    Türgi uba Rimi 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Tomatiketšup Rimi 540g

    Tomatiketšup Rimi 540g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Tuletikud Rimi 5cm 100tk

    Tuletikud Rimi 5cm 100tk

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,69 €/шт.

  • Pähklite-rosinate segu Rimi 700g
    5
    59 €
    7,99 €/кг

    Pähklite-rosinate segu Rimi 700g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

  • Glut.vabad täistera kaerahelbed Rimi 500g
    Без глютена Подходит для веганов

    Glut.vabad täistera kaerahelbed Rimi 500g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 5,50 €/кг

  • Kalkunil.kotlet.valmistamiseks, jah.Rimi 500g

    Kalkunil.kotlet.valmistamiseks, jah.Rimi 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Vinegrett 300g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    Vinegrett 300g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 8,83 €/кг

  • Sea kaelakarbonaad Rimi viilutatud 720g
    Возможно самая низкая цена!

    Sea kaelakarbonaad Rimi viilutatud 720g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,32 €/кг

  • Näkileib kaerajahuga Rimi 100g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Näkileib kaerajahuga Rimi 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Värviline suhkrudekoor Rimi 100g

    Värviline suhkrudekoor Rimi 100g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 25,90 €/кг

  • Karastusjook Rimi toonik 1,5l

    Karastusjook Rimi toonik 1,5l

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Vööttuunifilee soolvees Rimi MSC 240g/168g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Vööttuunifilee soolvees Rimi MSC 240g/168g

    4.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 26,73 €/кг

  • Müsli šokolaadiga röstitud Rimi 375g

    Müsli šokolaadiga röstitud Rimi 375g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 7,33 €/кг

  • Majapidamispaber Rimi 3-kih., 200 lehte

    Majapidamispaber Rimi 3-kih., 200 lehte

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,49 €/шт.

  • Nektar ananassi Rimi 1l

    Nektar ananassi Rimi 1l

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,29 €/л

  • Tulemasin Rimi

    Tulemasin Rimi

    0.65 € за шт.

    Цена за единицу: 0,65 €/шт.

  • Piparmünt Rimi 20g

    Piparmünt Rimi 20g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 59,50 €/кг

  • Juust Rimi Tilsit 45% 500g
    Для лучшей жизни Эстония

    Juust Rimi Tilsit 45% 500g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,18 €/кг

  • Surimipulgad lumekrabist jahutatud Rimi 150g

    Surimipulgad lumekrabist jahutatud Rimi 150g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 15,27 €/кг

  • Täistera kaerahelbed Rimi 500g
    Для лучшей жизни

    Täistera kaerahelbed Rimi 500g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/кг

  • Juust Hollandi viil. Rimi 48% 150g
    Без лактозы

    Juust Hollandi viil. Rimi 48% 150g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Võiroos Rimi pagaritelt 70g
    Эстония

    Võiroos Rimi pagaritelt 70g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,86 €/кг

  • Päevalilleseemned Rimi soolaga, röstitud 300g

    Päevalilleseemned Rimi soolaga, röstitud 300g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Kuivatatud dattel kivita Rimi 200g
    Для лучшей жизни

    Kuivatatud dattel kivita Rimi 200g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 8,95 €/кг

  • Kuivatatud goji marjad Rimi 100g
    Для лучшей жизни

    Kuivatatud goji marjad Rimi 100g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,90 €/кг

  • Viinamarjaseemneõli rafineeritud Rimi 750ml

    Viinamarjaseemneõli rafineeritud Rimi 750ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,65 €/л

  • Papptopsid roosad Rimi 240ml 10 tk

    Papptopsid roosad Rimi 240ml 10 tk

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,16 €/шт.

  • Küpsised Brownie Rimi 200g

    Küpsised Brownie Rimi 200g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,95 €/кг

  • Juust Mascarpone Rimi 80% 500g

    Juust Mascarpone Rimi 80% 500g

    4.19 € за шт.
    Обычная цена: 4,69 €

    Цена за единицу: 8,38 €/кг

  • Papptopsid valged Rimi 240ml 20 tk

    Papptopsid valged Rimi 240ml 20 tk

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 0,11 €/шт.

  • Maisihelbed Rimi suhkruglasuuriga 500g

    Maisihelbed Rimi suhkruglasuuriga 500g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,90 €/кг

Фильтр

Фильтр