Лучшие предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
Kassahitid
  • Juust Feta, vaatides laagerdunud Princip 150g

    Juust Feta, vaatides laagerdunud Princip 150g

    2.45 € за шт.
    Обычная цена: 2,75 €

    Цена за единицу: 16,33 €/кг

  • Rukki näkileivad hapukoorega Rimi 200g

    Rukki näkileivad hapukoorega Rimi 200g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Broileri rinnafilee Rimi 500g

    Broileri rinnafilee Rimi 500g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Majonees provansaal premium Tarplan 210g
    Эстония

    Majonees provansaal premium Tarplan 210g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 6,14 €/кг

  • Kanapuljong peterselli ja tilliga Maggi 120g
    0
    99 €
    8,25 €/кг

    Kanapuljong peterselli ja tilliga Maggi 120g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 12,08 €/кг

  • Dessert šokolaaditükkidega Ehrmann 190g

    Dessert šokolaaditükkidega Ehrmann 190g

    0.82 € за шт.
    Обычная цена: 1,09 €

    Цена за единицу: 4,32 €/кг

  • Kpn.vein Ruppertsberger Riesling 12,5% 0,75l
    Германия

    Kpn.vein Ruppertsberger Riesling 12,5% 0,75l

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,05 €/л

  • Kassiliiv Pet Perfect Tofu roh.tee eks. 2,5kg

    Kassiliiv Pet Perfect Tofu roh.tee eks. 2,5kg

    3.69 € за шт.
    Обычная цена: 4,79 €

    Цена за единицу: 1,48 €/кг

  • Kaerajook kohvile Barista Alpro 1l
    Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Kaerajook kohvile Barista Alpro 1l

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 2,79 €/л

  • Jogurtijook kreeka vaarika-virsiku Alma 275g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Jogurtijook kreeka vaarika-virsiku Alma 275g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 3,60 €/кг

  • Juust Royal Gouda Yellow Valio 300g
    Без лактозы Эстония

    Juust Royal Gouda Yellow Valio 300g

    3.29 € за шт.
    Обычная цена: 4,15 €

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Kartulikrõpsud juustumaitselised Lay's 130g

    Kartulikrõpsud juustumaitselised Lay's 130g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,23 €/кг

  • Kananagitsad Rimi 300g

    Kananagitsad Rimi 300g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Keefir Rimi 2% 1kg

    Keefir Rimi 2% 1kg

    1.05 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 1,05 €/кг

  • Salatisegu Fit & Easy ,,Family“ 300g
    Для лучшей жизни

    Salatisegu Fit & Easy ,,Family“ 300g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • Jogurtijook kreeka metsmaasika Alma 275g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Jogurtijook kreeka metsmaasika Alma 275g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 3,60 €/кг

  • Koorejäätis vanilli Eriti Rammus 100g
    Эстония

    Koorejäätis vanilli Eriti Rammus 100g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,82 €/кг

  • Kassisööt One Adult kanaga 4x85g

    Kassisööt One Adult kanaga 4x85g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Šokolaadibatoon Fazer Geisha 37g

    Šokolaadibatoon Fazer Geisha 37g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 21,35 €/кг

  • Kiirnuudlid kanalihamaitselised Maggi 59,2g
    0
    43 €
    7,29 €/кг

    Kiirnuudlid kanalihamaitselised Maggi 59,2g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,39 €/кг

  • Kohviuba Paulig Arabica Selected 1kg

    Kohviuba Paulig Arabica Selected 1kg

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

  • Juust Rimi Parmigiano Reggiano 200g

    Juust Rimi Parmigiano Reggiano 200g

    7.15 € за шт.
    Обычная цена: 7,99 €

    Цена за единицу: 35,75 €/кг

  • Karastusjook Coca-Cola Zero 0,33l prk
    Без сахара

    Karastusjook Coca-Cola Zero 0,33l prk

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 2,70 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Ploomid tumedas šokolaadis Skriveru 110g

    Ploomid tumedas šokolaadis Skriveru 110g

    2.45 € за шт.
    Обычная цена: 2,75 €

    Цена за единицу: 22,27 €/кг

  • Pitsa Royale Rimi 570G

    Pitsa Royale Rimi 570G

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,59 €

    Цена за единицу: 7,00 €/кг

  • Rohelised oliivid Rimi kivideta 345g/160g
    2 и более
    -24%
    1
    59 €
    2,09 €
    9,94 €/кг

    Rohelised oliivid Rimi kivideta 345g/160g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 13,06 €/кг

  • Tüümian Santa Maria 10g

    Tüümian Santa Maria 10g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 79,00 €/кг

  • Kartulikrõpsud barbequemaitsel. Salling 200g

    Kartulikrõpsud barbequemaitsel. Salling 200g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Lõhefilee luudeta ja nahata Rimi 500g
    Для лучшей жизни

    Lõhefilee luudeta ja nahata Rimi 500g

    12.99 € за шт.
    Обычная цена: 16,29 €

    Цена за единицу: 25,98 €/кг

  • Maamehesink M&M vp kg
    8
    99 €
    8,99 €/кг
    Эстония

    Maamehesink M&M vp kg

    12.69 € за кг

    Цена за единицу: 12,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.55 kg 0.55kg

  • Aedoad pruunid Rimi 400g/240g

    Aedoad pruunid Rimi 400g/240g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Närimiskumm Sweetmint Orbit suhkruvaba 14g

    Närimiskumm Sweetmint Orbit suhkruvaba 14g

    0.59 € за шт.
    Обычная цена: 0,85 €

    Цена за единицу: 42,14 €/кг

  • Kassitoit One Steriliseeri. kassid lõhe 4x85g

    Kassitoit One Steriliseeri. kassid lõhe 4x85g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Kodujuust laktoosivaba Alma 200g
    Без лактозы Для лучшей жизни Эстония

    Kodujuust laktoosivaba Alma 200g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 5,95 €/кг

  • Hambapasta Sensodyne repair&protect 75ml

    Hambapasta Sensodyne repair&protect 75ml

    6.99 € за шт.
    Обычная цена: 8,49 €

    Цена за единицу: 93,20 €/л

  • Mustsõstramoos Põltsamaa 380g

    Mustsõstramoos Põltsamaa 380g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 7,87 €/кг

  • Kartulikrõpsud tomatimaitselised Lay's 130g

    Kartulikrõpsud tomatimaitselised Lay's 130g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,23 €/кг

  • Kohvioad Arabica Paulig 1kg

    Kohvioad Arabica Paulig 1kg

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

  • Karastusjook Coca-Cola 0,33l prk

    Karastusjook Coca-Cola 0,33l prk

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 2,70 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Jahvatatud ingver Santa Maria 20g

    Jahvatatud ingver Santa Maria 20g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 39,50 €/кг

Фильтр

Фильтр