Лучшие предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
Kassahitid
  • Kanapallid Tallegg 360g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Kanapallid Tallegg 360g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 3,86 €/кг

  • Kartulikrõpsud hapukoore-ürdimait. Lay's 130g

    Kartulikrõpsud hapukoore-ürdimait. Lay's 130g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,23 €/кг

  • Seep NEUTRAL Sensitive Skin 100g

    Seep NEUTRAL Sensitive Skin 100g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,90 €/кг

  • Tee ürdi kummeli Teekanne 20x1,5g

    Tee ürdi kummeli Teekanne 20x1,5g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 66,33 €/кг

  • Burgerikaste Felix 220g

    Burgerikaste Felix 220g

    1.45 € за шт.
    Обычная цена: 1,85 €

    Цена за единицу: 6,59 €/кг

  • Kookosjook barista Alpro 1l
    Без лактозы Без молока Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Kookosjook barista Alpro 1l

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 2,79 €/л

  • Mandlijahu Rimi GreatLife 300g
    Для лучшей жизни

    Mandlijahu Rimi GreatLife 300g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 18,30 €/кг

  • Fuet Artesano Selection by Rimi 160g

    Fuet Artesano Selection by Rimi 160g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 17,44 €/кг

  • Koorega kartulisekt.Rimi eelpraetud 1kg

    Koorega kartulisekt.Rimi eelpraetud 1kg

    3.15 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 3,15 €/кг

  • Paterei Energizer CR2032/3V 2tk
    1
    91 €
    0,96 €/шт.

    Paterei Energizer CR2032/3V 2tk

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 1,60 €/шт.

  • Ribi kondita vaakumpakendis M&M vp kg
    8
    99 €
    8,99 €/кг
    Эстония

    Ribi kondita vaakumpakendis M&M vp kg

    10.99 € за кг

    Цена за единицу: 10,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Granola müsli šokolaadi karam.maits. Axa 330g

    Granola müsli šokolaadi karam.maits. Axa 330g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,69 €

    Цена за единицу: 6,03 €/кг

  • Kassieine Gourmet Suc. Del. veiselihaga 85g

    Kassieine Gourmet Suc. Del. veiselihaga 85g

    0.47 € за шт.

    Цена за единицу: 5,53 €/кг

  • Vatipulgad Almeda 200 tk.

    Vatipulgad Almeda 200 tk.

    0.92 € за шт.

  • Kassisööt lõhe.tursk.NutriBalance 415g

    Kassisööt lõhe.tursk.NutriBalance 415g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,14 €/кг

  • Kassiliiv Pet Perfect Tofu 2,5kg

    Kassiliiv Pet Perfect Tofu 2,5kg

    3.69 € за шт.
    Обычная цена: 4,79 €

    Цена за единицу: 1,48 €/кг

  • Juustuamps päikesek.tomat Saaremaa 200g
    Без лактозы Эстония

    Juustuamps päikesek.tomat Saaremaa 200g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,09 €

    Цена за единицу: 11,45 €/кг

  • Kohvioad Barista Crema Jacobs 1kg

    Kohvioad Barista Crema Jacobs 1kg

    13.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

  • Valge veini äädikas Rimi 250ml

    Valge veini äädikas Rimi 250ml

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 7,96 €/л

  • Sulatatud juust maitserohelisega Hiirte 185g
    Эстония

    Sulatatud juust maitserohelisega Hiirte 185g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,85 €

    Цена за единицу: 7,51 €/кг

  • Vanillijäätis mango-pass.täid. Rimi 65g/120ml
    2 и более
    -30%
    0
    55 €
    0,79 €
    8,46 €/кг

    Vanillijäätis mango-pass.täid. Rimi 65g/120ml

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,15 €/кг

  • Sojadessert tumeda šokolaadiga Alpro 125g
    Без лактозы Без молока Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Sojadessert tumeda šokolaadiga Alpro 125g

    0.84 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 6,72 €/кг

  • Püksmäh. Huggies Mega Boy S6, 15-25kg 44tk

    Püksmäh. Huggies Mega Boy S6, 15-25kg 44tk

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,28 €/шт.

  • Lastevorst Valla 240g
    Эстония

    Lastevorst Valla 240g

    0.92 € за шт.
    Обычная цена: 1,15 €

    Цена за единицу: 3,83 €/кг

  • Koriander, purustatud Santa Maria 20g

    Koriander, purustatud Santa Maria 20g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 39,50 €/кг

  • Granola müsli metsamarjadega Axa 330g

    Granola müsli metsamarjadega Axa 330g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,75 €

    Цена за единицу: 6,03 €/кг

  • Liitnuudlid Linguine Pasta Reggia 500g

    Liitnuudlid Linguine Pasta Reggia 500g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,85 €

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Guljašimaitseaine Santa Maria 40g
    Эстония

    Guljašimaitseaine Santa Maria 40g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 19,75 €/кг

  • Suitsujuu. Kadaka viil. Saaremaa 26% 150g
    Без лактозы Эстония

    Suitsujuu. Kadaka viil. Saaremaa 26% 150g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • Karb-mata õunamaitseline jook Rimi 1,5l

    Karb-mata õunamaitseline jook Rimi 1,5l

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 0,59 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Biskviitküpsised kirsiželeega Jaffa 135g
    Без молока

    Biskviitküpsised kirsiželeega Jaffa 135g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,15 €

    Цена за единицу: 7,33 €/кг

  • Nektar ploomi Põltsamaa 1l
    Эстония

    Nektar ploomi Põltsamaa 1l

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,75 €

    Цена за единицу: 1,49 €/л

  • Mit.viljasai Schär Pan Rustico glut.vaba 250g
    2
    39 €
    9,56 €/кг
    Без лактозы Без молока Без глютена

    Mit.viljasai Schär Pan Rustico glut.vaba 250g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/кг

  • Sink Jamon curado Selection by Rimi 70g
    2 и более
    -21%
    1
    89 €
    2,39 €
    27,00 €/кг

    Sink Jamon curado Selection by Rimi 70g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 34,14 €/кг

  • Närimiskumm Winterfresh Orbit 14g

    Närimiskumm Winterfresh Orbit 14g

    0.59 € за шт.
    Обычная цена: 0,85 €

    Цена за единицу: 42,14 €/кг

  • Kaste kanale koore-ürdi Maggi idea 30g
    0
    87 €
    29,00 €/кг

    Kaste kanale koore-ürdi Maggi idea 30g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 53,00 €/кг

  • Seavälisfilee kuumsuitsu viilutatud Rimi 100g

    Seavälisfilee kuumsuitsu viilutatud Rimi 100g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,55 €

    Цена за единицу: 13,90 €/кг

  • Hambapasta Colgate Advanced White 75ml

    Hambapasta Colgate Advanced White 75ml

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 30,53 €/л

  • Vokikaste pad thai Santa Maria 150g
    1
    79 €
    11,93 €/кг

    Vokikaste pad thai Santa Maria 150g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,27 €/кг

  • Kananagitsad Valla 800g
    Эстония

    Kananagitsad Valla 800g

    3.39 € за шт.
    Обычная цена: 4,29 €

    Цена за единицу: 4,24 €/кг

Фильтр

Фильтр