Лучшие предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
Kassahitid
  • Juust Brie kreekapähklitega President 125g

    Juust Brie kreekapähklitega President 125g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 15,92 €/кг

  • Broileri kintsuliha šašlõkk ploomi mar. 800g
    Эстония

    Broileri kintsuliha šašlõkk ploomi mar. 800g

    6.29 € за шт.
    Обычная цена: 7,89 €

    Цена за единицу: 7,86 €/кг

  • India pähklid Rimi 700g
    6
    99 €
    9,99 €/кг

    India pähklid Rimi 700g

    8.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

  • Brokkoli, tk
    Для лучшей жизни

    Brokkoli, tk

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 3,72 €/кг

  • Jogurt mandlitükkide ja šokolaadiga Alma 150g

    Jogurt mandlitükkide ja šokolaadiga Alma 150g

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 7,27 €/кг

  • Maasika-jogurtikook Rimi 350g
    Эстония

    Maasika-jogurtikook Rimi 350g

    2.95 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 8,43 €/кг

  • Ekstra väärisoliiviõli Rimi 750ml
    Для лучшей жизни

    Ekstra väärisoliiviõli Rimi 750ml

    6.99 € за шт.
    Обычная цена: 11,49 €

    Цена за единицу: 9,32 €/л

  • Šok.-koorejäätis koonusvah. Premia 100g
    Эстония

    Šok.-koorejäätis koonusvah. Premia 100g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,90 €/кг

  • Kosmeetilised vatipadjad Almeda 50tk.

    Kosmeetilised vatipadjad Almeda 50tk.

    0.76 € за шт.

    Цена за единицу: 0,02 €/шт.

  • Maisisnäkid Salling öko 20g
    0
    79 €
    39,50 €/кг
    Органические продукты

    Maisisnäkid Salling öko 20g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 57,50 €/кг

  • Veise tagaosasteik Rimi 200g
    Для лучшей жизни

    Veise tagaosasteik Rimi 200g

    5.49 € за шт.
    Обычная цена: 6,89 €

    Цена за единицу: 27,45 €/кг

  • Meekook Rimi 350g
    Эстония

    Meekook Rimi 350g

    2.95 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 8,43 €/кг

  • Juurviljapuljong Maggi 120g
    0
    99 €
    8,25 €/кг

    Juurviljapuljong Maggi 120g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 12,08 €/кг

  • Vormiküpsised kondenspiima Selga 180g

    Vormiküpsised kondenspiima Selga 180g

    1.15 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 6,39 €/кг

  • Makaronid Spaghetti Pasta Reggia 500g

    Makaronid Spaghetti Pasta Reggia 500g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,85 €

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Juustuvorst 77,7% M&M 350g
    Эстония

    Juustuvorst 77,7% M&M 350g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 6,83 €/кг

  • Sardell 77,7% Maks&Moorits 375g
    Эстония

    Sardell 77,7% Maks&Moorits 375g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,55 €

    Цена за единицу: 6,11 €/кг

  • Pasta Ditalini väike toruke Pasta Reggia 500g

    Pasta Ditalini väike toruke Pasta Reggia 500g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,45 €

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Energiajook Red Bull Winter Edition 0,25l

    Energiajook Red Bull Winter Edition 0,25l

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 3,96 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Vahvlikommid Kalev Ananass 150g

    Vahvlikommid Kalev Ananass 150g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Pikateraline riis Rimi 8x100g

    Pikateraline riis Rimi 8x100g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,11 €/кг

  • Lastevorst Valla 1kg
    Эстония

    Lastevorst Valla 1kg

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 2,29 €/кг

  • Paberrätikud Zewa Everyday Jumbo XXL

    Paberrätikud Zewa Everyday Jumbo XXL

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 3,49 €/шт.

  • Br.kint.liha kondi ja n-ta vär. A-kl. Rimi kg
    Для лучшей жизни

    Br.kint.liha kondi ja n-ta vär. A-kl. Rimi kg

    6.34 € за кг
    Обычная цена: 7,98 €

    Цена за единицу: 6,34 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Suitsukanakoib Tallegg vp kg
    5
    99 €
    5,99 €/кг
    Эстония

    Suitsukanakoib Tallegg vp kg

    7.49 € за кг

    Цена за единицу: 7,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Biskviitmaius piima-ja meekreemiga Rimi 28g

    Biskviitmaius piima-ja meekreemiga Rimi 28g

    0.35 € за шт.
    Обычная цена: 0,45 €

    Цена за единицу: 12,50 €/кг

  • Riivjuust Gouda Rimi 150g

    Riivjuust Gouda Rimi 150g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,45 €

    Цена за единицу: 8,60 €/кг

  • Kõva juust Rimi 37% 18 kuud 180g
    Без лактозы

    Kõva juust Rimi 37% 18 kuud 180g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,09 €

    Цена за единицу: 15,50 €/кг

  • Kgt.vein Casa Charlize Pinot Grigio 0,75l
    Италия
    Возможно самая низкая цена!

    Kgt.vein Casa Charlize Pinot Grigio 0,75l

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,79 €/л

  • Riisinuudlid Santa Maria 180g
    2
    09 €
    11,61 €/кг

    Riisinuudlid Santa Maria 180g

    3.15 € за шт.

    Цена за единицу: 17,50 €/кг

  • Surimist pulgad jahutatud Viči 150g

    Surimist pulgad jahutatud Viči 150g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 11,27 €/кг

  • Sinkvorst XL viilutatud Maks&Moorits 300g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Sinkvorst XL viilutatud Maks&Moorits 300g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 7,63 €/кг

  • Närimiskumm Orbit Spearmint magusainetega 14g

    Närimiskumm Orbit Spearmint magusainetega 14g

    0.59 € за шт.
    Обычная цена: 0,85 €

    Цена за единицу: 42,14 €/кг

  • Küüslaugusool Santa Maria 40g
    Эстония

    Küüslaugusool Santa Maria 40g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 19,75 €/кг

  • Tšillimajonees Felix 220g

    Tšillimajonees Felix 220g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,25 €

    Цена за единицу: 8,14 €/кг

  • Järlepa kotlet Tallegg 480g
    Эстония

    Järlepa kotlet Tallegg 480g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 4,56 €/кг

  • Wrapikaste Felix 220g

    Wrapikaste Felix 220g

    1.45 € за шт.
    Обычная цена: 1,85 €

    Цена за единицу: 6,59 €/кг

  • Kanafileefriikad juustuga Tallegg 300g
    Эстония

    Kanafileefriikad juustuga Tallegg 300g

    2.75 € за шт.
    Обычная цена: 3,45 €

    Цена за единицу: 9,17 €/кг

  • Rukki näkileivad hapukoorega Rimi 200g

    Rukki näkileivad hapukoorega Rimi 200g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Juust Feta, vaatides laagerdunud Princip 150g

    Juust Feta, vaatides laagerdunud Princip 150g

    2.45 € за шт.
    Обычная цена: 2,75 €

    Цена за единицу: 16,33 €/кг

Фильтр

Фильтр