Лучшие предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
Kassahitid
  • Kaelakarbonaad  Suits. viilutatud Nõo 135g
    Эстония

    Kaelakarbonaad Suits. viilutatud Nõo 135g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,69 €

    Цена за единицу: 13,26 €/кг

  • Lastevorst 77,7% M&M 350g
    Эстония

    Lastevorst 77,7% M&M 350g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 6,83 €/кг

  • Kuskuss Rimi Planet 500g

    Kuskuss Rimi Planet 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Hõrgud kanafileelõigud M&M 200g
    Эстония

    Hõrgud kanafileelõigud M&M 200g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,25 €

    Цена за единицу: 12,45 €/кг

  • Vahemere ürdisegu Santa Maria 12g
    Эстония

    Vahemere ürdisegu Santa Maria 12g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 65,83 €/кг

  • Juust Royal Gouda Red viil. Valio 150g
    Без лактозы Эстония

    Juust Royal Gouda Red viil. Valio 150g

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,45 €

    Цена за единицу: 12,60 €/кг

  • Jäätis küpsiset. ja brow. B&J 465ml/406g

    Jäätis küpsiset. ja brow. B&J 465ml/406g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 8,29 €

    Цена за единицу: 9,83 €/кг

  • Mustad oliivid Rimi kivideta 345g/160g
    2 и более
    -24%
    1
    59 €
    2,09 €
    9,94 €/кг

    Mustad oliivid Rimi kivideta 345g/160g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 13,06 €/кг

  • Mandlid Rimi 700g
    7
    99 €
    11,41 €/кг

    Mandlid Rimi 700g

    9.59 € за шт.

    Цена за единицу: 13,70 €/кг

  • Hambapasta Ecodenta söega ex whi. 100ml

    Hambapasta Ecodenta söega ex whi. 100ml

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 40,90 €/л

  • Majonees Provansaal Tarplan 430g
    Эстония

    Majonees Provansaal Tarplan 430g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 3,47 €/кг

  • Kodujuust hapukoorega Alma 7% 200g
    Эстония

    Kodujuust hapukoorega Alma 7% 200g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,35 €

    Цена за единицу: 4,95 €/кг

  • Toorjuust Light Philadelphia 200g

    Toorjuust Light Philadelphia 200g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Juust Brie President 125g

    Juust Brie President 125g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 15,92 €/кг

  • Vürtsköömen Santa Maria 20g

    Vürtsköömen Santa Maria 20g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 49,50 €/кг

  • Öko. k.vil.pür. kana-pas. Salling Oko 190g
    0
    87 €
    4,58 €/кг
    Органические продукты

    Öko. k.vil.pür. kana-pas. Salling Oko 190g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,58 €/кг

  • Taskurätikud Zewa Soft&Sensitive 10x9tk

    Taskurätikud Zewa Soft&Sensitive 10x9tk

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

  • Kartulikrõpsud tšilli-laimimaits. Lay's 120g

    Kartulikrõpsud tšilli-laimimaits. Lay's 120g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 13,25 €/кг

  • Biskviitmaius piima-šokolaadikreemi Rimi 30g

    Biskviitmaius piima-šokolaadikreemi Rimi 30g

    0.35 € за шт.
    Обычная цена: 0,45 €

    Цена за единицу: 11,67 €/кг

  • Kohv jahvatatud Classic Cremoso Paulig 500g

    Kohv jahvatatud Classic Cremoso Paulig 500g

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,98 €/кг

  • Till Santa Maria 7g

    Till Santa Maria 7g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 112,86 €/кг

  • Lastevorst XL viilutatud Maks&Moorits 300g
    Эстония

    Lastevorst XL viilutatud Maks&Moorits 300g

    1.95 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 6,50 €/кг

  • Küpsised valge šokolaadi-sidruni Rimi 150g
    2 и более
    -38%
    1
    49 €
    2,39 €
    9,93 €/кг

    Küpsised valge šokolaadi-sidruni Rimi 150g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,93 €/кг

  • Maits.mahe grillvorst juustuga M&M 600g
    Эстония

    Maits.mahe grillvorst juustuga M&M 600g

    4.69 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 7,82 €/кг

  • Kassieine Sheba kalaga 4*85g

    Kassieine Sheba kalaga 4*85g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Karastusjook Coca-Cola Zero Sugar Caff. 0,33l
    Без сахара

    Karastusjook Coca-Cola Zero Sugar Caff. 0,33l

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 2,70 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Laag. juust Cheddar Salling Princip 200g

    Laag. juust Cheddar Salling Princip 200g

    2.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 13,45 €/кг

  • Ketšup Felix vähendatud soola-suhkruga 980g

    Ketšup Felix vähendatud soola-suhkruga 980g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,79 €

    Цена за единицу: 3,56 €/кг

  • Mahedad tomatid tük. kons. Salling Eko 400g
    Органические продукты

    Mahedad tomatid tük. kons. Salling Eko 400g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Magus tšillikaste Santa Maria 500g
    Возможно самая низкая цена!

    Magus tšillikaste Santa Maria 500g

    2.69 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 5,38 €/л

  • Koorejogurt stracciatella Muah Alma 380g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Koorejogurt stracciatella Muah Alma 380g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 3,66 €/кг

  • Hummus Salling 310g
    Подходит для веганов

    Hummus Salling 310g

    2.15 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 6,94 €/кг

  • Värskekapsaborš lihata Salvest 530g
    2
    39 €
    4,51 €/кг
    Эстония

    Värskekapsaborš lihata Salvest 530g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,83 €/кг

  • Hummus Rimi Planet oliividega 180g
    Подходит для веганов

    Hummus Rimi Planet oliividega 180g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,69 €

    Цена за единицу: 13,28 €/кг

  • Kassikonserv Suc. Delight kalaga Gourmet 85g

    Kassikonserv Suc. Delight kalaga Gourmet 85g

    0.47 € за шт.

    Цена за единицу: 5,53 €/кг

  • Kalkunifileesink Nõo 105g
    Эстония

    Kalkunifileesink Nõo 105g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,69 €

    Цена за единицу: 17,05 €/кг

  • Öko. köögiviljapür. kanalih. Salling Oko 190g
    0
    87 €
    4,58 €/кг
    Органические продукты

    Öko. köögiviljapür. kanalih. Salling Oko 190g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,58 €/кг

  • Püksmähkmed Huggies 5 Girl,12-17kg 48tk

    Püksmähkmed Huggies 5 Girl,12-17kg 48tk

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,26 €/шт.

  • Tooma täissuitsuvorst M&M 240g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Tooma täissuitsuvorst M&M 240g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,65 €

    Цена за единицу: 9,96 €/кг

  • Sprotid õlis Rimi 170g/119g

    Sprotid õlis Rimi 170g/119g

    1.75 € за шт.
    Обычная цена: 1,95 €

    Цена за единицу: 14,71 €/кг

Фильтр

Фильтр