Лучшие предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
Kassahitid
  • Öko. köögiviljapür. kalk. Salling Oko 190g
    0
    87 €
    4,58 €/кг
    Органические продукты

    Öko. köögiviljapür. kalk. Salling Oko 190g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,58 €/кг

  • Kookoskreem Santa Maria 250ml
    2
    29 €
    9,16 €/л
    Без лактозы Подходит для веганов

    Kookoskreem Santa Maria 250ml

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/л

  • Kohupiim 5% Farmi 200g
    Для лучшей жизни Эстония

    Kohupiim 5% Farmi 200g

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 4,45 €/кг

  • Makaronid tofe Pasta Reggia 500g

    Makaronid tofe Pasta Reggia 500g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,45 €

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Kodujuust crème brulée Alma 200g
    Эстония

    Kodujuust crème brulée Alma 200g

    1.25 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 6,25 €/кг

  • Jogurt koduaia marjadega lakt. vaba Farmi 1kg
    Без лактозы Эстония

    Jogurt koduaia marjadega lakt. vaba Farmi 1kg

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

  • Kassiliiv Pet Perfect paakuv, peeneteral. 5l

    Kassiliiv Pet Perfect paakuv, peeneteral. 5l

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 0,66 €/л

  • Kiievi kotlet Tallegg 300g
    Эстония

    Kiievi kotlet Tallegg 300g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Kartulikrõpsud sibulamaitselised Lay's 130g

    Kartulikrõpsud sibulamaitselised Lay's 130g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,23 €/кг

  • Puhastusvahend nõudepesuma. Finish 250ml

    Puhastusvahend nõudepesuma. Finish 250ml

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 23,16 €/л

  • Närimiskumm White Spearmint Orbit 14g

    Närimiskumm White Spearmint Orbit 14g

    0.59 € за шт.
    Обычная цена: 0,89 €

    Цена за единицу: 42,14 €/кг

  • Vorst Krakov Valla 450g
    Эстония

    Vorst Krakov Valla 450g

    2.59 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 5,76 €/кг

  • Surimitükid Lumekrabi Vici 120g

    Surimitükid Lumekrabi Vici 120g

    1.75 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 14,58 €/кг

  • VJäätis vanilli vahvlitops Rimi 120ml/65g
    2 и более
    -30%
    0
    55 €
    0,79 €
    8,46 €/кг

    VJäätis vanilli vahvlitops Rimi 120ml/65g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,15 €/кг

  • Püksmähkmed Huggies Pants 5,12-17kg 48tk

    Püksmähkmed Huggies Pants 5,12-17kg 48tk

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,26 €/шт.

  • Küpsised Rimi jõhvikatega&valge šok.150g
    2 и более
    -38%
    1
    49 €
    2,39 €
    9,93 €/кг

    Küpsised Rimi jõhvikatega&valge šok.150g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,93 €/кг

  • Nelja oa segu Rimi 400g/240g

    Nelja oa segu Rimi 400g/240g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Kassieine Sheba linnuliha. 4x85 g

    Kassieine Sheba linnuliha. 4x85 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Kassieine Gourmet lammas/uba,tükid,85g

    Kassieine Gourmet lammas/uba,tükid,85g

    0.47 € за шт.

    Цена за единицу: 5,53 €/кг

  • Pastakaste Rimi basiilikuga 390g

    Pastakaste Rimi basiilikuga 390g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 4,59 €/кг

  • Murulauk potis Grüne Fee
    Для лучшей жизни Эстония

    Murulauk potis Grüne Fee

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 1,39 €/шт.

  • Pitsamaitseaine Santa Maria 5g
    Эстония

    Pitsamaitseaine Santa Maria 5g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 158,00 €/кг

  • Sm.õun-ban-vaar-maas-kaer Salling öko 6k+ 90g
    0
    75 €
    8,33 €/кг
    Органические продукты

    Sm.õun-ban-vaar-maas-kaer Salling öko 6k+ 90g

    0.94 € за шт.

    Цена за единицу: 10,44 €/кг

  • Kohupiimakreem kakao Alma 2,5% 380g
    Эстония

    Kohupiimakreem kakao Alma 2,5% 380g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 4,18 €/кг

  • Suhkur Dan Sukker 1kg

    Suhkur Dan Sukker 1kg

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,89 €/кг

  • Jogurt metsmaasikaga Alma 1kg
    Эстония

    Jogurt metsmaasikaga Alma 1kg

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

  • Vutimunad Rimi 18tk
    Для лучшей жизни

    Vutimunad Rimi 18tk

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 0,17 €/шт.

  • Mango Rimi Osteen RTE kg
    Новинка

    Mango Rimi Osteen RTE kg

    3.59 € за кг
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 3,59 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Soolatud lõhefilee Rimi Mare viilutatud 100g
    Для лучшей жизни

    Soolatud lõhefilee Rimi Mare viilutatud 100g

    3.59 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 35,90 €/кг

  • Oliiviõli Extra Light Rimi 750ml

    Oliiviõli Extra Light Rimi 750ml

    6.99 € за шт.
    Обычная цена: 9,29 €

    Цена за единицу: 9,32 €/л

  • Puljong veiseliha Maggi 120g
    1
    15 €
    9,58 €/кг

    Puljong veiseliha Maggi 120g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,08 €/кг

  • Juustuvorst Valla 600g
    Эстония

    Juustuvorst Valla 600g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 2,65 €/кг

  • Tortiljakrõpsud hapuk.&juustu. Rimi 200g
    2 и более
    -34%
    1
    50 €
    2,29 €
    7,50 €/кг

    Tortiljakrõpsud hapuk.&juustu. Rimi 200g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,45 €/кг

  • Helbed seemnete ja kliidega Veski Mati 500g
    Эстония

    Helbed seemnete ja kliidega Veski Mati 500g

    1.45 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 2,90 €/кг

  • Püksmähkmed Huggies 4 Boy 9-14kg 52tk

    Püksmähkmed Huggies 4 Boy 9-14kg 52tk

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,24 €/шт.

  • Kartulikrõpsud soolamaitselised Lay's 130g

    Kartulikrõpsud soolamaitselised Lay's 130g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,23 €/кг

  • Piimašokolaad Fazer Geisha 100g

    Piimašokolaad Fazer Geisha 100g

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,55 €

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Mahejuust Öko viil. Saaremaa 150g
    Без лактозы Органические продукты Эстония

    Mahejuust Öko viil. Saaremaa 150g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • Kgt.vein Casa Charlize Primitivo Puglia 0,75l
    Италия
    Возможно самая низкая цена!

    Kgt.vein Casa Charlize Primitivo Puglia 0,75l

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,79 €/л

  • Aeduba külmutatud Rimi 400g
    Для лучшей жизни

    Aeduba külmutatud Rimi 400g

    1.45 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 3,62 €/кг

Фильтр

Фильтр