Лучшие предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
Kassahitid
  • Kohupiimakreem brownie Alma 380g
    Эстония

    Kohupiimakreem brownie Alma 380g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 4,18 €/кг

  • K.jäätis šokolaaditükk.Eriti Rammus 110g
    Эстония

    K.jäätis šokolaaditükk.Eriti Rammus 110g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,82 €/кг

  • Püksmähkmed Huggies 4 Girl 9-14 kg 52 tk

    Püksmähkmed Huggies 4 Girl 9-14 kg 52 tk

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,24 €/шт.

  • Sulatatud juust Hiirte 185g
    Эстония

    Sulatatud juust Hiirte 185g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,85 €

    Цена за единицу: 7,51 €/кг

  • Kaheksaviljahelbed Veski Mati 500g
    Эстония

    Kaheksaviljahelbed Veski Mati 500g

    1.45 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 2,90 €/кг

  • Magushapu kaste ananassiga Rimi 480g

    Magushapu kaste ananassiga Rimi 480g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,05 €

    Цена за единицу: 3,31 €/кг

  • Öko. köögiviljapür. veise. Salling Oko 190g
    0
    87 €
    4,58 €/кг
    Органические продукты

    Öko. köögiviljapür. veise. Salling Oko 190g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,58 €/кг

  • Soolapulgad Rimi 125g

    Soolapulgad Rimi 125g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,92 €/кг

  • Pistaatsiapähklid Rimi röstit.ja soolat. 400g

    Pistaatsiapähklid Rimi röstit.ja soolat. 400g

    7.29 € за шт.

    Цена за единицу: 18,22 €/кг

  • Kommidesegu Kalev 7 lemmikut 1kg
    Эстония

    Kommidesegu Kalev 7 lemmikut 1kg

    8.99 € за шт.
    Обычная цена: 9,99 €

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

  • Kodujuust Alma šokolaa.tük. laktoosivaba 200g
    Без лактозы Эстония

    Kodujuust Alma šokolaa.tük. laktoosivaba 200g

    1.35 € за шт.
    Обычная цена: 1,85 €

    Цена за единицу: 6,75 €/кг

  • Sea küljeliha kondita, viilutatud Rimi 320g

    Sea küljeliha kondita, viilutatud Rimi 320g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 6,84 €/кг

  • Püree I Love Eco pun.marjad-kaer 6k 120g
    Органические продукты

    Püree I Love Eco pun.marjad-kaer 6k 120g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,39 €

    Цена за единицу: 8,25 €/кг

  • Virsikud poolit.lahj. siirupis Rimi 820g/470g

    Virsikud poolit.lahj. siirupis Rimi 820g/470g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 4,66 €/кг

  • Hambapasta Ecodenta valgendav münt 100ml

    Hambapasta Ecodenta valgendav münt 100ml

    2.95 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 29,50 €/л

  • Köögikaste Alpro 250ml
    Без лактозы Без молока Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Köögikaste Alpro 250ml

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 6,36 €/л

  • Pitsakaste Rimi 390g

    Pitsakaste Rimi 390g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,45 €

    Цена за единицу: 4,59 €/кг

  • Kreeka pähklid Rimi 700g
    5
    99 €
    8,56 €/кг

    Kreeka pähklid Rimi 700g

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,70 €/кг

  • Kurgid marineeritud 2-5cm Rimi 670g/370g

    Kurgid marineeritud 2-5cm Rimi 670g/370g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Kiisueine Gourmet gold Duo 85 g

    Kiisueine Gourmet gold Duo 85 g

    0.47 € за шт.

    Цена за единицу: 5,53 €/кг

  • Manna Tartu Mill 1kg
    Эстония

    Manna Tartu Mill 1kg

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 1,45 €/кг

  • Väike kanaviiner M&M 300g
    Эстония

    Väike kanaviiner M&M 300g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Kaneel jahvatatud Rimi 22g
    0
    65 €
    29,55 €/кг

    Kaneel jahvatatud Rimi 22g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 38,64 €/кг

  • Mais magus Bonduelle 340g / 285g
    Для лучшей жизни

    Mais magus Bonduelle 340g / 285g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,09 €

    Цена за единицу: 5,93 €/кг

  • Kiisueine loomaliha Gourmet gold 85g

    Kiisueine loomaliha Gourmet gold 85g

    0.47 € за шт.

    Цена за единицу: 5,53 €/кг

  • Lihapallid ürdi-toorj. täidisega Rakvere 300g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Lihapallid ürdi-toorj. täidisega Rakvere 300g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,95 €

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Juust Royal Gouda Yellow viil. Valio 150g
    Без лактозы Эстония

    Juust Royal Gouda Yellow viil. Valio 150g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,05 €

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Br.rinnafil.ribad jo.-tilli mar. Tallegg 500g
    Эстония

    Br.rinnafil.ribad jo.-tilli mar. Tallegg 500g

    4.29 € за шт.
    Обычная цена: 5,39 €

    Цена за единицу: 8,58 €/кг

  • Supp herne suitsulihaga Salvest 530g
    2
    59 €
    4,89 €/кг
    Для лучшей жизни Эстония

    Supp herne suitsulihaga Salvest 530g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,96 €/кг

  • Kartulikaste Felix 220g

    Kartulikaste Felix 220g

    1.45 € за шт.
    Обычная цена: 1,85 €

    Цена за единицу: 6,59 €/кг

  • Vatipadjad Almeda Super Soft 100tk.

    Vatipadjad Almeda Super Soft 100tk.

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 0,01 €/шт.

  • Marjasegu Rimi külmutatud 400g
    Для лучшей жизни

    Marjasegu Rimi külmutatud 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Mandlijook kohvile Barista Alpro 1l
    Без лактозы Без молока Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Mandlijook kohvile Barista Alpro 1l

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 2,79 €/л

  • Jogurt maitsestamata Alma 2,5% 1kg
    Эстония

    Jogurt maitsestamata Alma 2,5% 1kg

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,09 €

    Цена за единицу: 1,89 €/кг

  • Majapidamispab.Rimi 2 r.,3-kih.,100 leh.

    Majapidamispab.Rimi 2 r.,3-kih.,100 leh.

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 1,10 €/шт.

  • Nõudepesutabletid Salling Classic 50tk

    Nõudepesutabletid Salling Classic 50tk

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,09 €/шт.

  • Pralineekommid Kalev Komeet 175g
    Эстония

    Pralineekommid Kalev Komeet 175g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 11,37 €/кг

  • Juust Emmental viilutatud  28% 150g

    Juust Emmental viilutatud 28% 150g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,65 €

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • Hinkaalid külmutatud  Vici 400g

    Hinkaalid külmutatud Vici 400g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Kassis. Gourmet küülik-maks,tükid,85g

    Kassis. Gourmet küülik-maks,tükid,85g

    0.47 € за шт.

    Цена за единицу: 5,53 €/кг

Фильтр

Фильтр