Лучшие предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
Kassahitid
  • Kiisueine Gourmet Gold kalkunipasteet 85g

    Kiisueine Gourmet Gold kalkunipasteet 85g

    0.47 € за шт.

    Цена за единицу: 5,53 €/кг

  • Jäätis marjatäidisega Rimi 120ml/72g
    2 и более
    -30%
    0
    55 €
    0,79 €
    7,64 €/кг

    Jäätis marjatäidisega Rimi 120ml/72g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Puder kaer-õun-man.-kõr. Salling öko 6k+ 120g
    0
    87 €
    7,25 €/кг
    Органические продукты

    Puder kaer-õun-man.-kõr. Salling öko 6k+ 120g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,08 €/кг

  • Kassieine Gourmet loomaliha,tükid,85g

    Kassieine Gourmet loomaliha,tükid,85g

    0.47 € за шт.

    Цена за единицу: 5,53 €/кг

  • Jogurt leiva-pähkli Farmi 400g
    Без лактозы Эстония

    Jogurt leiva-pähkli Farmi 400g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 2,97 €/кг

  • Küpsetatud maksapasteet koorega Rakvere 200g

    Küpsetatud maksapasteet koorega Rakvere 200g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 8,95 €/кг

  • Burgeripihvid veiselihast Americano Rimi 220g

    Burgeripihvid veiselihast Americano Rimi 220g

    2.59 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 11,77 €/кг

  • Mineraalvesi gaasiga Sanpellegrino 1l
    Возможно самая низкая цена!

    Mineraalvesi gaasiga Sanpellegrino 1l

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 1,29 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Aedoad Rimi 400g/250g

    Aedoad Rimi 400g/250g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,96 €/кг

  • Õunamahlajook Rimi 200ml
    2 и более
    -28%
    0
    29 €
    0,40 €
    1,45 €/л

    Õunamahlajook Rimi 200ml

    0.40 € за шт.

    Цена за единицу: 2,00 €/л

  • Juust Royal Gouda Red Valio 250g
    Без лактозы Эстония

    Juust Royal Gouda Red Valio 250g

    2.89 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

  • Broileri poolkoivatükid värske Rimi 500g

    Broileri poolkoivatükid värske Rimi 500g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Heeringafilee traditsiooniline Viči 240g/190g

    Heeringafilee traditsiooniline Viči 240g/190g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 12,05 €/кг

  • Ploom hele kg
    Для лучшей жизни

    Ploom hele kg

    2.79 € за кг
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 2,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.25 kg 0.25kg

  • Lahja kohupiim rosinatega Farmi 200g
    Эстония

    Lahja kohupiim rosinatega Farmi 200g

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,09 €

    Цена за единицу: 4,45 €/кг

  • Tomatipasta Rimi 100% 500g
    Для лучшей жизни

    Tomatipasta Rimi 100% 500g

    1.95 € за шт.
    Обычная цена: 2,69 €

    Цена за единицу: 3,90 €/кг

  • Broilerikintsuliha värske A-klass M&M 450g
    Новинка

    Broilerikintsuliha värske A-klass M&M 450g

    4.19 € за шт.
    Обычная цена: 5,29 €

    Цена за единицу: 9,31 €/кг

  • Kassieine Gourmet lõhe/kana,tükid,85g

    Kassieine Gourmet lõhe/kana,tükid,85g

    0.47 € за шт.

    Цена за единицу: 5,53 €/кг

  • Kookosjook Santa Maria 250ml
    1
    89 €
    7,56 €/л
    Без лактозы Подходит для веганов

    Kookosjook Santa Maria 250ml

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,16 €/л

  • Kanasink Fitlap Nõo 105g
    Эстония

    Kanasink Fitlap Nõo 105g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,15 €

    Цена за единицу: 17,05 €/кг

  • Mahe Mungoa idud Rüüts 140g
    Органические продукты Для лучшей жизни Эстония

    Mahe Mungoa idud Rüüts 140g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 12,90 €/кг

  • Porgand pestud Saaremaa 500g
    Эстония

    Porgand pestud Saaremaa 500g

    0.69 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 1,38 €/кг

  • Kartulikrõpsud hapuk. sibulam. Salling 200g

    Kartulikrõpsud hapuk. sibulam. Salling 200g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Kaste pastale Spag. Bolognese Maggi Idea  44g
    0
    87 €
    18,51 €/кг

    Kaste pastale Spag. Bolognese Maggi Idea 44g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 33,83 €/кг

  • Pelmeenid Hiina Uvic 700g
    Эстония

    Pelmeenid Hiina Uvic 700g

    4.29 € за шт.
    Обычная цена: 5,49 €

    Цена за единицу: 6,13 €/кг

  • Karb.lood.mineraalvesi Värska Mineraal 1l
    Эстония

    Karb.lood.mineraalvesi Värska Mineraal 1l

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Jäätis vahtrasiirupi Rimi 120ml/73g
    2 и более
    -30%
    0
    55 €
    0,79 €
    7,53 €/кг

    Jäätis vahtrasiirupi Rimi 120ml/73g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,82 €/кг

  • Loputusvahend nõudepesumas. Finish 800ml

    Loputusvahend nõudepesumas. Finish 800ml

    5.09 € за шт.

    Цена за единицу: 6,36 €/л

  • Rulaad Nõo viilutatud Nõo 135g
    Эстония

    Rulaad Nõo viilutatud Nõo 135g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 13,26 €/кг

  • Õrrekanade munad A/L Nr.2 Rimi 10tk

    Õrrekanade munad A/L Nr.2 Rimi 10tk

    2.59 € за шт.
    Обычная цена: 3,25 €

    Цена за единицу: 0,26 €/шт.

  • Juust Camembert Rimi 120g
    2 и более
    -22%
    1
    79 €
    2,29 €
    14,92 €/кг

    Juust Camembert Rimi 120g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 19,08 €/кг

  • Näkileib rukki Finn Crisp 200g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов
    Возможно самая низкая цена!

    Näkileib rukki Finn Crisp 200g

    1.90 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 9,50 €/кг

  • Lihapihvid Maks&Moorits 400g
    Эстония

    Lihapihvid Maks&Moorits 400g

    2.59 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 6,47 €/кг

  • Kanasink Tallegg 300g
    Эстония

    Kanasink Tallegg 300g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,19 €

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Vormiküpsised Selga 180g

    Vormiküpsised Selga 180g

    1.15 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 6,39 €/кг

  • Smuuti õuna-ploomi Salling öko 6k+ 90g
    0
    75 €
    8,33 €/кг
    Органические продукты

    Smuuti õuna-ploomi Salling öko 6k+ 90g

    0.94 € за шт.

    Цена за единицу: 10,44 €/кг

  • Vormiküpsised šokolaadi Selga 180g

    Vormiküpsised šokolaadi Selga 180g

    1.15 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 6,39 €/кг

  • Niisked salvrätikud Pampers Sensitive 52tk

    Niisked salvrätikud Pampers Sensitive 52tk

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 0,03 €/шт.

  • Punased läätsed, poolitatud Rimi 400g

    Punased läätsed, poolitatud Rimi 400g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,22 €/кг

  • Puder kaer-õun-man.-vir. Salling öko 6k+ 120g
    0
    87 €
    7,25 €/кг
    Органические продукты

    Puder kaer-õun-man.-vir. Salling öko 6k+ 120g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,08 €/кг

Фильтр

Фильтр