Лучшие предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
Kassahitid
  • Toorjuust Classic Philadelphia 200g
    Возможно самая низкая цена!

    Toorjuust Classic Philadelphia 200g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Keefir täispiimast Farmi 3,8-4,2% 1kg
    Эстония

    Keefir täispiimast Farmi 3,8-4,2% 1kg

    1.25 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 1,25 €/кг

  • Vannamei vib.hän. keetm. koor. Rimi  ASC 400g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC Для лучшей жизни

    Vannamei vib.hän. keetm. koor. Rimi  ASC 400g

    4.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Kiisueine Gourmet Gold tuunikala 85g

    Kiisueine Gourmet Gold tuunikala 85g

    0.47 € за шт.

    Цена за единицу: 5,53 €/кг

  • Doktorivorst Rakvere 300g
    Эстония

    Doktorivorst Rakvere 300g

    1.55 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 5,17 €/кг

  • Külmutatud vaarikad Rimi 400g
    Для лучшей жизни

    Külmutatud vaarikad Rimi 400g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Kanasigar Tallegg 200g
    Эстония

    Kanasigar Tallegg 200g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,65 €

    Цена за единицу: 13,95 €/кг

  • Juustuvorst Rakvere 300g
    Эстония

    Juustuvorst Rakvere 300g

    1.55 € за шт.
    Обычная цена: 2,45 €

    Цена за единицу: 5,17 €/кг

  • Paisutatud riis šokolaadis Chococrisps 250g
    2 и более
    -32%
    0
    95 €
    1,39 €
    3,80 €/кг
    Без молока

    Paisutatud riis šokolaadis Chococrisps 250g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Puder kaer-õun-maas.-mus.Salling öko 6k+ 120g
    0
    87 €
    7,25 €/кг
    Органические продукты

    Puder kaer-õun-maas.-mus.Salling öko 6k+ 120g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,08 €/кг

  • Broileri rinnafileeš.jogurtimar. Tallegg 800g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Broileri rinnafileeš.jogurtimar. Tallegg 800g

    5.59 € за шт.
    Обычная цена: 6,99 €

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

  • Nõudepesumasina puhastusvahend Salling 250ml

    Nõudepesumasina puhastusvahend Salling 250ml

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,96 €/л

  • Kookoshelbed Rimi 150g
    1
    85 €
    12,33 €/кг

    Kookoshelbed Rimi 150g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 15,27 €/кг

  • Puder kaer-pirn-ap.-ban. Salling öko 6k+ 120g
    0
    87 €
    7,25 €/кг
    Органические продукты

    Puder kaer-pirn-ap.-ban. Salling öko 6k+ 120g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,08 €/кг

  • Pärmi-lehttaigen Eesti Pagar 500g
    Эстония

    Pärmi-lehttaigen Eesti Pagar 500g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Kohvioad Merrild Crema 1kg

    Kohvioad Merrild Crema 1kg

    11.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,89 €/кг

  • Sea sisefilee Rakvere kg
    Для лучшей жизни Эстония

    Sea sisefilee Rakvere kg

    8.69 € за кг
    Обычная цена: 11,19 €

    Цена за единицу: 8,69 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.7 kg 0.7kg

  • Puder kaer-õun-bat.-pl. Salling öko 6k+ 120g
    0
    87 €
    7,25 €/кг
    Органические продукты

    Puder kaer-õun-bat.-pl. Salling öko 6k+ 120g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,08 €/кг

  • Kassieine Gourmet Gold kana/porgand 85g

    Kassieine Gourmet Gold kana/porgand 85g

    0.47 € за шт.

    Цена за единицу: 5,53 €/кг

  • Maisikrõpsud Nacho Classic Rimi 200g
    2 и более
    -36%
    1
    50 €
    2,35 €
    7,50 €/кг

    Maisikrõpsud Nacho Classic Rimi 200g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 11,75 €/кг

  • Müsli šokolaadimaitseline meega AXA 375g

    Müsli šokolaadimaitseline meega AXA 375g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,75 €

    Цена за единицу: 5,31 €/кг

  • Puljong kana Maggi 120g
    0
    99 €
    8,25 €/кг

    Puljong kana Maggi 120g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 12,08 €/кг

  • Viigimarjad kg
    Для лучшей жизни

    Viigimarjad kg

    4.49 € за кг
    Обычная цена: 9,99 €

    Цена за единицу: 4,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.125 kg 0.125kg

  • Lastevorst Rakvere 300g
    Эстония

    Lastevorst Rakvere 300g

    1.55 € за шт.
    Обычная цена: 2,09 €

    Цена за единицу: 5,17 €/кг

  • Röstsepik täistera Tosta Eesti Pagar 500g
    Эстония

    Röstsepik täistera Tosta Eesti Pagar 500g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,55 €

    Цена за единицу: 2,38 €/кг

  • Kartul pestud Villeri 2kg
    Для лучшей жизни Эстония

    Kartul pestud Villeri 2kg

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,95 €

    Цена за единицу: 0,90 €/кг

  • Seav.fil.grill-l.kirsi-rummimar. Rakvere 580g
    Эстония

    Seav.fil.grill-l.kirsi-rummimar. Rakvere 580g

    5.19 € за шт.
    Обычная цена: 6,99 €

    Цена за единицу: 8,95 €/кг

  • Nõudepesumasina sool Finish  4kg

    Nõudepesumasina sool Finish 4kg

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,42 €/кг

  • Sült naturaalse kallerdisega Matsimoka 320g
    Для лучшей жизни Эстония

    Sült naturaalse kallerdisega Matsimoka 320g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,19 €

    Цена за единицу: 9,34 €/кг

  • Päikesekuivatatud tomatid Rimi 280g/180g
    Возможно самая низкая цена!

    Päikesekuivatatud tomatid Rimi 280g/180g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 14,39 €/кг

  • Minutipihv seakaelakarbonaadist M&M 400g
    Эстония

    Minutipihv seakaelakarbonaadist M&M 400g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 4,19 €

    Цена за единицу: 7,97 €/кг

  • Sea kaelakarbonaad kondita, viil. Rimi 340g

    Sea kaelakarbonaad kondita, viil. Rimi 340g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 7,03 €/кг

  • Maasuitsu fileesink M&M vp kg
    8
    99 €
    8,99 €/кг
    Эстония

    Maasuitsu fileesink M&M vp kg

    11.99 € за кг

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.46 kg 0.46kg

  • Taskurätikud Zewa Softis, 4kihti 10x9tk

    Taskurätikud Zewa Softis, 4kihti 10x9tk

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

  • Mais magus Bonduelle 170g / 140g
    Для лучшей жизни

    Mais magus Bonduelle 170g / 140g

    1.35 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 9,64 €/кг

  • Kurgid marineeritud 2-5cm Rimi 340g/180g
    2 и более
    -34%
    1
    29 €
    1,95 €
    7,17 €/кг

    Kurgid marineeritud 2-5cm Rimi 340g/180g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 10,83 €/кг

  • Lasteviiner Rakvere 200g
    Эстония

    Lasteviiner Rakvere 200g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,95 €

    Цена за единицу: 7,45 €/кг

  • Basiilikupesto Selection by Rimi 130g

    Basiilikupesto Selection by Rimi 130g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,15 €

    Цена за единицу: 13,00 €/кг

  • Šokolaadijäätis šok.tk Rimi 120ml/65g
    2 и более
    -30%
    0
    55 €
    0,79 €
    8,46 €/кг

    Šokolaadijäätis šok.tk Rimi 120ml/65g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,15 €/кг

  • Bolognese kaste Felix 490g

    Bolognese kaste Felix 490g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,65 €

    Цена за единицу: 4,06 €/кг

Фильтр

Фильтр