0
0,00 €
Vali aeg

TINGIMUSED

1. Tarbijamäng (edaspidi Kampaania) leiab aset Rimi äppi ja/või Rimi e-poodi sisselogitud Sinu Rimi kontoga kasutajate vahel, kes kutsuvad juulikuus ja augustikuus 2023 Rimi e-poodi kõige rohkem uusi kliente (sõpru). Uute klientidena lähevad arvesse isikud, kes kasutavad Sinu unikaalselt sooduskoodi ja teevad Rimi e-poes oma esimese tellimuse. Arvesse ei lähe isikud, kes on juba Rimi e-poest tellimuse teinud.
2. Unikaalse sooduskoodi, mida sõpradega jagada, leiad kui logid sisse veebilehel Rimi.ee/epood ja valid parempoolsest menüüst Soovitusprogramm.
3. Kampaania Korraldaja on Rimi Eesti Food AS, registrikood 10263574, aadress: Põrguvälja tee 3, Pildiküla, Harjumaa.
4. Kampaania Läbiviija on Rimi Eesti Food AS, registrikood 10263574, aadress: Põrguvälja tee 3, Pildiküla, Harjumaa.
5. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel Rimi.ee/epood/ee/uudised/soovitusprogramm.
6. Kokku loositakse 6 auhinda – 6 KitchenAidi Artisan blenderit. 3 auhinda juulikuus ja 3 auhinda augustikuus. Juulikuu võitjate loosimine toimub 4.08.2023 ning augustikuu võitjate loosimine toimub 8.09.2023.
7. Kampaanias osalemiseks tuleb kampaaniaperioodi jooksul Rimi e-poodi kutsuda uusi kliente, kasutades Rimi soovitusprogrammi unikaalset koodi. Võidavad 3 parimat isikut, kes kutsuvad kõige rohkem uusi kliente Rimi e-poodi kampaaniaperioodi jooksul. NB! Loosis osalemiseks peab uus klient (sõber) sooritama oma esimese ostu Rimi e-poest. Pärast seda kui sõber on sooritanud oma esimese ostu Rimi e-poes saab sõbra kutsuja -10% suuruse sooduskoodi Rimi e-poes kasutamiseks. Isik saab sooduskoodi iga uue kliendi eest, kelle ta Rimi e-poodi kutsub ostu sooritama.
8. Loosis osalevad vaid Rimi konto omanikud, kes on andnud oma profiilil loosides osalemiseks nõusoleku.
9. Loosis osalejad nõustuvad, et Rimi jagab võitjate andmeid Rimi kodulehel ning võtab võitjatega ühendust, et auhind kätte toimetada.
10. Privaatsuspoliitika on leitav: rimi.ee/Privaatsuspoliitika/kampaaniamangude-isikuandmete-tootlemine
11. Rimi on tarbijamängu käigus kogutud isikuandmete Vastutav töötleja.
12. Loosimistel osalevad kõik perioodil 07.07-31.07 ja 01.08-31.08 kampaania tingimustele vastavad kliendid, kes on kutsunud Rimi e-poodi uusi kliente tehes seda oma unikaalselt soovitusprogrammi koodi jagades.
13. Võitjate andmed (eesnimi ja kliendikaardi neli viimast numbrit) avaldatakse veebilehel Rimi.ee/epood/ee/uudised/soovitusprogramm 4. augustil ja 8. septembril.
14. Läbiviija teavitab auhinna saajat võidust Rimi kliendikaardi kontol esitatud kontaktandmete kaudu, kas kirjalikult e-maili, lühisõnumi või suuliselt telefonikõne teel.
15. Võitjaga võtab ühendust Rimi ning lepitakse kokku auhindade üleandmine.
16. Auhinda ei vahetata muu auhinna vastu. Kampaania Korraldaja võtab enesele vastutuse kõigi võitudega seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest.
17. Juhul kui võitjatega ei ole õnnestunud ühendust saada enne 29. septembrit 2023 on Korraldajal õigus auhinda mitte väljastada.
18. Pärast 29. septembrit 2023 auhinda enam ei väljastata.
19. Kampaania auhinda ei saa võita Läbiviija ja Korraldaja poolt kampaania teostusega otseselt seotud töötajad.
20. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel on Korraldajal õigus tarbijamäng ühepoolselt katkestada, teatades sellest rimi.ee veebilehe vahendusel.
21. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania Korraldajale: Rimi Eesti Food AS, registrikood 10263574, aadress: Põrguvälja tee 3, Pildiküla, Harjumaa. Kontakt: klienditugi@rimibaltic.com märgusõna ”Sinu Rimi, Sinu võit”. Laekunud pretensioonidele vastatakse 14 tööpäeva jooksul.
22. Kampaania lisainfot saab e-maili teel: klienditugi@rimibaltic.com

Minu konto

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Avaleht Tarneviis
0 0,00 €