0
0,00 €
Vali aeg

Uued Finish Ultimate Plus kapslid on Finish'i parimad!

Telli perioodil 01.07-31.07 Rimi e-poest automaatnõudepesu tooteid ja saa kingituseks Finish nõudepesukapslite proovipakk!

Uus ja ainulaadne kapslite disain! Need on esimesed Finish'i kapslid, millel on CYCLESYNCTM -tehnoloogia, mis tagab koostisainete* järkjärgulise aktiveerimise, nii et need käivituvad õigel hetkel pesutsükli ajal. Täiustatud koostis võitleb isegi kõrbenud toidujääkidega, ilma et neid oleks vaja enne nõudepesumasinasse panemist loputada. See kaitseb ja hooldab teie klaas- ja lauanõusid, säilitades nende sära pärast iga pesu. Muljetavaldav jõudlus keskmiselt 15% vähema kemikaalide osakaaluga võrreldes Finish Power tablettidega. Efektiivne isegi lühikeste pesutsüklite puhul! Kapsleid ei pea lahti pakkima, need lahustuvad täielikult pesutsükli ajal! Toote pakend on ringlussevõetav!
*ensüümid

Tooted

Juhul, kui mistahes kingitus ei ole Sinu jaoks asjakohane, saad soovi korral selle ostukorvist eemaldada või tagastada kohe kullerile/kaupluse töötajale, kes tellimuse üle andis.
Tasuta näidiseid on piiratud koguses! Suure nõudluse tõttu võivad tootenäidised otsa saada enne tellimuse kättesaamist.

NB! Rõõmustamaks võimalikult paljusid kliente kingitusega, oleme seadnud piirangu 1 kingitus tellimuse kohta. Tellimusi võib teha mitu, siis rõõmustame Sind taas kingitusega!

Minu konto

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Avaleht Tarneviis
0 0,00 €