Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Pesugeel Mayeri Organic Universal mündi 1l
    Valmistatud Eestis

    Pesugeel Mayeri Organic Universal mündi 1l

    6.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,29 €/l

  • Õhuvärskendaja Clerit Citrus Fresh 300ml

    Õhuvärskendaja Clerit Citrus Fresh 300ml

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,97 €/l

  • Univ. pinnapuh.vahend Frosch apelsini 500ml

    Univ. pinnapuh.vahend Frosch apelsini 500ml

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,78 €/l

  • Klaasipuh.vahend Frosch bioalkoholiga 500ml

    Klaasipuh.vahend Frosch bioalkoholiga 500ml

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,50 €/l

  • Loputusvahend Finish Nõudepesum. 400 ml

    Loputusvahend Finish Nõudepesum. 400 ml

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,22 €/l

  • Nõudepesuvahend NEUTRAL Sens. Skin 500ml

    Nõudepesuvahend NEUTRAL Sens. Skin 500ml

    3.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,30 €/l

  • Mayeri torupuhastusgraanulid 500gr

    Mayeri torupuhastusgraanulid 500gr

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,38 €/kg

  • Majapidamispaber Rimi 2 r. 4-kih. 70 leh.

    Majapidamispaber Rimi 2 r. 4-kih. 70 leh.

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,50 €/tk

  • Nõudesvamm Vileda krobeline 2tk

    Nõudesvamm Vileda krobeline 2tk

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,65 €/tk

  • Plekieemaldaja Vanish Oxy White 470g

    Plekieemaldaja Vanish Oxy White 470g

    11.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,81 €/kg

  • Universaalne puh.vahend Frosch soodaga 500ml

    Universaalne puh.vahend Frosch soodaga 500ml

    3.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,70 €/l

  • Kingavaha Silver neutraalne 50ml

    Kingavaha Silver neutraalne 50ml

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,80 €/l

  • Nõudepesumasina Somat pouch 3x20g

    Nõudepesumasina Somat pouch 3x20g

    8.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,86 €/tk

  • Puhastusvahend Orto torudele 500ml
    Valmistatud Eestis

    Puhastusvahend Orto torudele 500ml

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,38 €/l

  • Pesugeelkapslid Clerit Universal 20tk
    Valmistatud Eestis

    Pesugeelkapslid Clerit Universal 20tk

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,27 €/tk

  • Küürimissvamm Vileda Miraclean 2tk

    Küürimissvamm Vileda Miraclean 2tk

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,00 €/tk

  • Küürimissvamm abrasiiviga Clerit 10tk

    Küürimissvamm abrasiiviga Clerit 10tk

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,15 €/tk

  • WC-puhastusvahend Harpic Max Cit. 750ml

    WC-puhastusvahend Harpic Max Cit. 750ml

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,79 €/l

  • Puhastusvahend universaalne Ajax 750ml

    Puhastusvahend universaalne Ajax 750ml

    6.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,39 €/l

  • Nõudepesuvahend Clerit sidruni lõhnaga 500ml
    Valmistatud Eestis

    Nõudepesuvahend Clerit sidruni lõhnaga 500ml

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,90 €/l

  • Pesupulber Mayeri Sensitive Color 1,65kg
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Pesupulber Mayeri Sensitive Color 1,65kg

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,84 €/kg

  • Prügikotid Clerit 35l 50tk
    Hea hind iga päev

    Prügikotid Clerit 35l 50tk

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,04 €/tk

  • Pesuäädikas Mayeri Sweet Grapefruit 500ml
    Valmistatud Eestis

    Pesuäädikas Mayeri Sweet Grapefruit 500ml

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,98 €/l

  • Kingaviks Silver must 75ml

    Kingaviks Silver must 75ml

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 46,53 €/l

  • Vahetu kinga läikekreem Silver 50ml must

    Vahetu kinga läikekreem Silver 50ml must

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,80 €/l

  • Tualettpaber Rimi 6 rulli, 4 kih., 150 lehte

    Tualettpaber Rimi 6 rulli, 4 kih., 150 lehte

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,67 €/tk

  • Vannitoapuhastusvahend Cif 500 ml

    Vannitoapuhastusvahend Cif 500 ml

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,38 €/l

  • Plekkide eemaldaja Tri-Bio lemmikl.0,42l
    3
    59 €
    8,55 €/l

    Plekkide eemaldaja Tri-Bio lemmikl.0,42l

    5.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,31 €/l

  • Rasvaeemaldaja Frosch greibi 500ml

    Rasvaeemaldaja Frosch greibi 500ml

    3.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,70 €/l

  • Pesupehmendaja Frosch Aloe Vera 750ml

    Pesupehmendaja Frosch Aloe Vera 750ml

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,72 €/l

  • Puhastuslapid At Home Clean Multi Lemon 55tk

    Puhastuslapid At Home Clean Multi Lemon 55tk

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,04 €/tk

  • WC puhastusvahend Mayeri Lavender 750ml
    Valmistatud Eestis

    WC puhastusvahend Mayeri Lavender 750ml

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,99 €/l

  • Kingalusikas Silver plastmassist 50cm

    Kingalusikas Silver plastmassist 50cm

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,79 €/tk

  • Veepehmendaja Calgon power geel 750ml

    Veepehmendaja Calgon power geel 750ml

    12.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,05 €/l

  • Wc puhastusvahend Tri-bio 0.71l

    Wc puhastusvahend Tri-bio 0.71l

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,92 €/l

  • Kingade hüdroisolatsioon Silver 300ml

    Kingade hüdroisolatsioon Silver 300ml

    4.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,83 €/l

  • Klaasipuhastusvahend Frosch bioalkoholiga 1l

    Klaasipuhastusvahend Frosch bioalkoholiga 1l

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,99 €/l

  • Puhastusvahend nõudepesumasinale Somat 5tk

    Puhastusvahend nõudepesumasinale Somat 5tk

    11.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,40 €/tk

  • WC-värskendaja Harpic Atlandi värskus 2tk

    WC-värskendaja Harpic Atlandi värskus 2tk

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,80 €/tk

  • Plekieemaldaja Vanish Oxy Regular 470g

    Plekieemaldaja Vanish Oxy Regular 470g

    11.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,81 €/kg

Filtreeri

Filtreeri