Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Juust Atleet originaal Valio 200g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Atleet originaal Valio 200g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • Skyr maitsestamata Farmi 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Skyr maitsestamata Farmi 400g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Kohuke karamelli Karums 45g

    Kohuke karamelli Karums 45g

    0.56 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,44 €/kg

  • Jogurt maitsestamata Rimi Smart 1kg
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Jogurt maitsestamata Rimi Smart 1kg

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,79 €/kg

  • Juust Royal Gouda Red Valio 250g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Royal Gouda Red Valio 250g

    2.89 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 11,56 €/kg

  • Kondenspiim suhkruga Jaani 250g
    Valmistatud Eestis

    Kondenspiim suhkruga Jaani 250g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,36 €/kg

  • Jogurt virsiku-papaia Gefilus 380g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Jogurt virsiku-papaia Gefilus 380g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,08 €/kg

  • Caesari kaste Gourmet Club 150g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Caesari kaste Gourmet Club 150g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,93 €/kg

  • Kohupiimakreem Emma kakao Tere 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem Emma kakao Tere 150g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,93 €/kg

  • Valgehallitusjuust Camembert pähklitega 120g

    Valgehallitusjuust Camembert pähklitega 120g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,75 €/kg

  • Lahja kohupiim rosinatega Farmi 200g
    Valmistatud Eestis

    Lahja kohupiim rosinatega Farmi 200g

    0.89 € per tk
    Tavahind: 1,09 €

    Hind ühiku kohta: 4,45 €/kg

  • Piim Latte Tere UHT 2,5% 1l

    Piim Latte Tere UHT 2,5% 1l

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,09 €/l

  • Joogijogurt metsmarja Alma 900g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Joogijogurt metsmarja Alma 900g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,77 €/kg

  • Kohupiim vanilli Alma 200g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiim vanilli Alma 200g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,75 €/kg

  • Jogurtijook maasika-mustika Actimel 12x100g

    Jogurtijook maasika-mustika Actimel 12x100g

    6.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,49 €/kg

  • Jogurt mango-banaani-chia Gefilus 380g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Jogurt mango-banaani-chia Gefilus 380g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,08 €/kg

  • Skyr mustikatega Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Skyr mustikatega Farmi 150g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,33 €/kg

  • Dipikaste küüsl.sibula-murulaugu Dip! 200g
    Valmistatud Eestis

    Dipikaste küüsl.sibula-murulaugu Dip! 200g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,75 €/kg

  • Sulatatud juust murulauguga Merevaik 200g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust murulauguga Merevaik 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Või laktoosivaba Tere 82% 200g
    Laktoosivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Või laktoosivaba Tere 82% 200g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,95 €/kg

Filtreeri

Filtreeri