Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Skyr metsmaasika Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Skyr metsmaasika Farmi 150g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,33 €/kg

  • Jogurt Kreeka maitsestamata Rimi 180g

    Jogurt Kreeka maitsestamata Rimi 180g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,39 €/kg

  • Õrrekanade munad A/M Nr.2 Rimi Smart 10tk
    Hea hind iga päev

    Õrrekanade munad A/M Nr.2 Rimi Smart 10tk

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,25 €/tk

  • Toorjuust Piimameister Otto 400g
    Valmistatud Eestis

    Toorjuust Piimameister Otto 400g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,72 €/kg

  • Tarretis vaarikamaitseline Jänks 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Tarretis vaarikamaitseline Jänks 150g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,27 €/kg

  • Sulatatud juust Valio 370g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust Valio 370g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,27 €/kg

  • Koorene jogurt mustika Farmi 400g
    Valmistatud Eestis

    Koorene jogurt mustika Farmi 400g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,47 €/kg

  • Juust Rimi FreeFrom light  15% 150g
    Laktoosivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Juust Rimi FreeFrom light 15% 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Jogurt leiva-pähkli Farmi 400g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Jogurt leiva-pähkli Farmi 400g

    1.19 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 2,97 €/kg

  • Sulatatud juust laktoosivaba Merevaik 200g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust laktoosivaba Merevaik 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Kohupiim Liisu 9% 250g

    Kohupiim Liisu 9% 250g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,36 €/kg

  • Kodujuust Alma 5% 380g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust Alma 5% 380g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,76 €/kg

  • Majonees kerge Salvest 430g
    Sobib taimetoitlastele Valmistatud Eestis

    Majonees kerge Salvest 430g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,79 €/kg

  • Mousse prot. Valio ProFeel šok. mag.ain. 150g
    Laktoosivaba

    Mousse prot. Valio ProFeel šok. mag.ain. 150g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,27 €/kg

  • Sulatatud juust Merevaik 370g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust Merevaik 370g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,70 €/kg

  • Piim Farmi 2,5% 1,5l pure
    Valmistatud Eestis

    Piim Farmi 2,5% 1,5l pure

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,06 €/l

  • Majonees Hellmann’s originaal 405ml
    Piimavaba

    Majonees Hellmann’s originaal 405ml

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,10 €/l

  • Kohupiimavorm vanilli Farmi 250g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimavorm vanilli Farmi 250g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,56 €/kg

  • Majonees Hellmann's Original 625ml

    Majonees Hellmann's Original 625ml

    6.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,22 €/l

  • Kohuke kakao-šokolaadi Magija 23,4% 45g
    Gluteenivaba

    Kohuke kakao-šokolaadi Magija 23,4% 45g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,22 €/kg

Filtreeri

Filtreeri