Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kohupiimakr. metsamarjakissell Alma 140g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kohupiimakr. metsamarjakissell Alma 140g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,64 €/kg

  • Juust Feta Rimi Planet 150g

    Juust Feta Rimi Planet 150g

    2.69 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 17,93 €/kg

  • Kohuke šokolaadi Karums 45g

    Kohuke šokolaadi Karums 45g

    0.56 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,44 €/kg

  • Kodujuust laktoosivaba Piimameister Otto 220g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Kodujuust laktoosivaba Piimameister Otto 220g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,14 €/kg

  • Kohuke kondenspiima, karamelli Tere 40g
    Valmistatud Eestis

    Kohuke kondenspiima, karamelli Tere 40g

    0.39 € per tk
    Tavahind: 0,56 €

    Hind ühiku kohta: 9,75 €/kg

  • Kanamunad Rimi Eco LM 10tk
    Mahetooted

    Kanamunad Rimi Eco LM 10tk

    3.59 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 0,36 €/tk

  • Riivjuust MO Saaremaa 400g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Riivjuust MO Saaremaa 400g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,22 €/kg

  • Joogijogurt maasika Rimi Smart 1kg
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Joogijogurt maasika Rimi Smart 1kg

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,69 €/kg

  • Täispiim Alma 3,6-4,2% 1l
    Valmistatud Eestis

    Täispiim Alma 3,6-4,2% 1l

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,49 €/l

  • Kohup.kreem šokolaaditükkidega Alma 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohup.kreem šokolaaditükkidega Alma 150g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,27 €/kg

  • Prot.puding piimašokolaadi ProFeel 150g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Prot.puding piimašokolaadi ProFeel 150g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,93 €/kg

  • Hapukoor 20% Rimi Smart 400g

    Hapukoor 20% Rimi Smart 400g

    0.94 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,35 €/kg

  • Kodujuust soolakurgi-tilliga Alma 200g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust soolakurgi-tilliga Alma 200g

    1.25 € per tk
    Tavahind: 1,69 €

    Hind ühiku kohta: 6,25 €/kg

  • Öko mahetäispiim MO Saaremaa 3,8%-4,4% 1l
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Öko mahetäispiim MO Saaremaa 3,8%-4,4% 1l

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,69 €/l

  • Hapukoor tuubis 20% Tere 250g
    Valmistatud Eestis

    Hapukoor tuubis 20% Tere 250g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,76 €/kg

  • Kodujuust rõõsa koorega 3% Rimi 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kodujuust rõõsa koorega 3% Rimi 500g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,50 €/kg

  • Proteiinipuding vanilli magusainega Fit 150g
    Valmistatud Eestis

    Proteiinipuding vanilli magusainega Fit 150g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,27 €/kg

  • Kodujuust hapuk. Piimameister Otto 330g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust hapuk. Piimameister Otto 330g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,61 €/kg

  • Biskviitmaius Kinder Pingui 4x30g

    Biskviitmaius Kinder Pingui 4x30g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,42 €/kg

  • Kohupiimakreem mangokisselliga Alma 140g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kohupiimakreem mangokisselliga Alma 140g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,64 €/kg

Filtreeri

Filtreeri