Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Juust Atleet originaal viil. Valio 500g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Atleet originaal viil. Valio 500g

    6.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,38 €/kg

  • Täispiim 3,6%-4,2% Farmi 1l
    Valmistatud Eestis

    Täispiim 3,6%-4,2% Farmi 1l

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,65 €/kg

  • Lahja kohupiim vanilliiniga Farmi 200g
    Valmistatud Eestis

    Lahja kohupiim vanilliiniga Farmi 200g

    0.89 € per tk
    Tavahind: 1,09 €

    Hind ühiku kohta: 4,45 €/kg

  • Riivjuust Atleet Cheddar Valio 200g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Riivjuust Atleet Cheddar Valio 200g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • Juust Saare Leet viilutatud MO Saaremaa 450g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Saare Leet viilutatud MO Saaremaa 450g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,31 €/kg

  • Glasuurkohuke vanilli Tere 40g
    Valmistatud Eestis

    Glasuurkohuke vanilli Tere 40g

    0.39 € per tk
    Tavahind: 0,56 €

    Hind ühiku kohta: 9,75 €/kg

  • Juust Rimi Tilsit viilutatud 45% 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Juust Rimi Tilsit viilutatud 45% 500g

    2.73 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,46 €/kg

  • Joogijogurt maasika-nektariini Alma 900g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Joogijogurt maasika-nektariini Alma 900g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,77 €/kg

  • Kohuke vaarikatäid. kakaoglasuuris Alma 5x40g
    Valmistatud Eestis

    Kohuke vaarikatäid. kakaoglasuuris Alma 5x40g

    2.23 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,15 €/kg

  • Pehme kohupiim MO Saaremaa 5% 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Pehme kohupiim MO Saaremaa 5% 500g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,10 €/kg

  • Hapukoor Alma 20% 250g
    Valmistatud Eestis

    Hapukoor Alma 20% 250g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,76 €/kg

  • Kohuke vanilli kakaoglasuuris Alma 7x40g
    Valmistatud Eestis

    Kohuke vanilli kakaoglasuuris Alma 7x40g

    2.19 € per tk
    Tavahind: 2,79 €

    Hind ühiku kohta: 7,82 €/kg

  • Kohupiimakreem mustika Alma 300g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem mustika Alma 300g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Kohupiim Tere 5% 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kohupiim Tere 5% 200g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,45 €/kg

  • Riivjuust Forte Classico Valio 80g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Riivjuust Forte Classico Valio 80g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,38 €/kg

  • Jogurt maitsestamata Gefilus 380g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Jogurt maitsestamata Gefilus 380g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,08 €/kg

  • Piim Alma kile 2,5% 1l
    Valmistatud Eestis

    Piim Alma kile 2,5% 1l

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,89 €/l

  • Mozzarella mini Rimi 100g

    Mozzarella mini Rimi 100g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,90 €/kg

  • Piim Alma 2,5% 500ml
    Valmistatud Eestis

    Piim Alma 2,5% 500ml

    0.82 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,64 €/l

  • Koorene jogurt must kirss Farmi 400g
    Valmistatud Eestis

    Koorene jogurt must kirss Farmi 400g

    1.19 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 2,97 €/kg

Filtreeri

Filtreeri