Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Majonees Premium Felix 445g
    Laktoosivaba

    Majonees Premium Felix 445g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,52 €/kg

  • Cheddari juust Vintage Selection by Rimi 200g

    Cheddari juust Vintage Selection by Rimi 200g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,95 €/kg

  • Creme Bonjour röst paprika laktoosivaba 200g
    Laktoosivaba

    Creme Bonjour röst paprika laktoosivaba 200g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,45 €/kg

  • Jogurtikreem Saare vaarika-passioni 400g
    Valmistatud Eestis

    Jogurtikreem Saare vaarika-passioni 400g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,47 €/kg

  • Piimakõrred metsmar.mait. Milky Mood 30g

    Piimakõrred metsmar.mait. Milky Mood 30g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Toorjuust Philadelphia Lõhega 175g

    Toorjuust Philadelphia Lõhega 175g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,75 €

    Hind ühiku kohta: 17,09 €/kg

  • Kõva lambapiimajuust Pecorino Romano 46% 200g

    Kõva lambapiimajuust Pecorino Romano 46% 200g

    6.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,75 €/kg

  • Jogurt marja Zott Zottis 400g

    Jogurt marja Zott Zottis 400g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,47 €/kg

  • Karamell kreemine Toffee Jaani 180g
    Valmistatud Eestis

    Karamell kreemine Toffee Jaani 180g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,06 €/kg

  • Piimajook küpsise Müllermilch 400g

    Piimajook küpsise Müllermilch 400g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,37 €/kg

    Pant 0,10 €

  • Kreemjuust lõhe ja tilliga Tartare 140g

    Kreemjuust lõhe ja tilliga Tartare 140g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,93 €/kg

  • Jogurtikokteil ploomi Liisu 250g

    Jogurtikokteil ploomi Liisu 250g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,76 €/kg

  • Salatijuust 40,8% Kortos 160g

    Salatijuust 40,8% Kortos 160g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,19 €/kg

  • Suitsutatud kitsejuust Goat Farm viil. 100g

    Suitsutatud kitsejuust Goat Farm viil. 100g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,90 €/kg

  • Eesti Leibjuust Epiim 500g viil
    Valmistatud Eestis

    Eesti Leibjuust Epiim 500g viil

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,78 €/kg

  • Kitse- ja lehmap.juust Gudbran. 35% Tine 250g

    Kitse- ja lehmap.juust Gudbran. 35% Tine 250g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,36 €/kg

  • Jogurtijook maitsestamata Actimel 4x100g

    Jogurtijook maitsestamata Actimel 4x100g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,47 €/kg

  • Juust õlis peterselli ja küüslaugu Akadia 100

    Juust õlis peterselli ja küüslaugu Akadia 100

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,50 €/kg

  • Juust Dor Blu 50% kg

    Juust Dor Blu 50% kg

    19.69 € per kg

    Hind ühiku kohta: 19,69 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Jaani Karamell Klassikaline 190g
    Valmistatud Eestis

    Jaani Karamell Klassikaline 190g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,11 €/kg

Filtreeri

Filtreeri