Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Majonees küüslaugu Lemmik 200g
    Valmistatud Eestis

    Majonees küüslaugu Lemmik 200g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,95 €/kg

  • Jogurt koorene mustasõstra Farmi 200g
    Valmistatud Eestis

    Jogurt koorene mustasõstra Farmi 200g

    1.09 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 5,45 €/kg

  • Majoneesikaste seentega Rimi 320g

    Majoneesikaste seentega Rimi 320g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,22 €/kg

  • Kitsepiima toorjuust Soignon 110g

    Kitsepiima toorjuust Soignon 110g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,55 €/kg

  • Mimolette juust viilutatud 43% Rimi 150g

    Mimolette juust viilutatud 43% Rimi 150g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,00 €/kg

  • Prot.jook vanilje mag.ain. Protein Lab 500ml

    Prot.jook vanilje mag.ain. Protein Lab 500ml

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,18 €/l

  • Majonees Hellmann’s originaal 855ml

    Majonees Hellmann’s originaal 855ml

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,35 €/l

  • Lambapiima juust viil. Sheep Farm 100g

    Lambapiima juust viil. Sheep Farm 100g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,90 €/kg

  • Juust Hiirte viilutatud 350g
    Valmistatud Eestis

    Juust Hiirte viilutatud 350g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,83 €/kg

  • Koorejog. marja-plomb.maits. Alma Muah 180g
    Valmistatud Eestis

    Koorejog. marja-plomb.maits. Alma Muah 180g

    1.15 € per tk
    Tavahind: 1,29 €

    Hind ühiku kohta: 6,39 €/kg

  • Sinihallitusjuust Silver viil. 50% Rimi 100g
    2 ja enam
    -21%
    1
    69 €
    2,15 €
    16,90 €/kg

    Sinihallitusjuust Silver viil. 50% Rimi 100g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,50 €/kg

  • Juust Lapimaa Juustoportti  140g

    Juust Lapimaa Juustoportti  140g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,50 €/kg

  • Kr.juust küüsl.-ürtidega, lakt.v. Arla 200g
    Laktoosivaba

    Kr.juust küüsl.-ürtidega, lakt.v. Arla 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Juust õlis maitsetaimedega Akadia 100g

    Juust õlis maitsetaimedega Akadia 100g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,50 €/kg

  • Val.p. High Prot. šo.maits. m.a. Ehrmann 230g

    Val.p. High Prot. šo.maits. m.a. Ehrmann 230g

    1.85 € per tk
    Tavahind: 2,49 €

    Hind ühiku kohta: 8,04 €/kg

  • Creme fraiche Baltais 500g

    Creme fraiche Baltais 500g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,98 €/kg

  • Hallitusjuust Gorgonzola Dolce Igor kg

    Hallitusjuust Gorgonzola Dolce Igor kg

    18.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 18,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Köögitoorjuust lakt.vaba Farmi 15% 400g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Köögitoorjuust lakt.vaba Farmi 15% 400g

    3.29 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 8,22 €/kg

  • Juustupulgad Mozzarella Cheesupers 80g

    Juustupulgad Mozzarella Cheesupers 80g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,13 €/kg

  • Piimakõrred šoko.maits. Milky Mood 30g

    Piimakõrred šoko.maits. Milky Mood 30g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

Filtreeri

Filtreeri