Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • T.juust Piimameister Otto tomati&basiil. 150g
    Valmistatud Eestis

    T.juust Piimameister Otto tomati&basiil. 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Juust Tilsit Valio 200g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Tilsit Valio 200g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,95 €/kg

  • Juust Gouda tomati-oliivi Deli Q 130g

    Juust Gouda tomati-oliivi Deli Q 130g

    2.79 € per tk
    Tavahind: 3,09 €

    Hind ühiku kohta: 21,46 €/kg

  • Sulatatud suitsujuust kg

    Sulatatud suitsujuust kg

    14.65 € per kg

    Hind ühiku kohta: 14,65 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.3 kg 0.3kg

  • V.hallitusjuust Brie Mini Ile de France 5x25g

    V.hallitusjuust Brie Mini Ile de France 5x25g

    6.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 53,52 €/kg

  • Küpsetusmargariin EveSol 72% 500g

    Küpsetusmargariin EveSol 72% 500g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,98 €/kg

  • Juust Gouda Rimi Free From 150g
    Laktoosivaba

    Juust Gouda Rimi Free From 150g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,33 €/kg

  • Kitsejuust suitsutatud Deli Q 130g

    Kitsejuust suitsutatud Deli Q 130g

    2.45 € per tk
    Tavahind: 2,75 €

    Hind ühiku kohta: 18,85 €/kg

  • Majonees musta trühvliga Gourmet Club 180g
    Gluteenivaba Valmistatud Eestis

    Majonees musta trühvliga Gourmet Club 180g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,61 €/kg

  • Jogurt koorene mustasõstra Farmi 200g
    Valmistatud Eestis

    Jogurt koorene mustasõstra Farmi 200g

    1.09 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 5,45 €/kg

  • Majonees aioli Tarplan 210g
    Laktoosivaba Gluteenivaba Valmistatud Eestis

    Majonees aioli Tarplan 210g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,52 €/kg

  • Kreeka salatijuust Protein Lab 10% 150g

    Kreeka salatijuust Protein Lab 10% 150g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,60 €/kg

  • Prot.jook s.kar. mag.ain. Protein Lab 500ml

    Prot.jook s.kar. mag.ain. Protein Lab 500ml

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,18 €/l

  • Kreemjuust ürtidega Tartare 140g

    Kreemjuust ürtidega Tartare 140g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,93 €/kg

  • Jogurtikreem sidruni laktoosivaba Saare 400g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Jogurtikreem sidruni laktoosivaba Saare 400g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,47 €/kg

  • Kitsepiima toorjuust Soignon 110g

    Kitsepiima toorjuust Soignon 110g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,55 €/kg

  • Majonees küüslaugu Lemmik 200g
    Valmistatud Eestis

    Majonees küüslaugu Lemmik 200g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,95 €/kg

  • Mimolette juust viilutatud 43% Rimi 150g

    Mimolette juust viilutatud 43% Rimi 150g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,00 €/kg

  • Juustumajonees Merevaik Tere 210g
    Gluteenivaba Valmistatud Eestis

    Juustumajonees Merevaik Tere 210g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,00 €/kg

  • Majoneesikaste seentega Rimi 320g

    Majoneesikaste seentega Rimi 320g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,22 €/kg

Filtreeri

Filtreeri