Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Old Saare juust 3k viil MO Saaremaa 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Old Saare juust 3k viil MO Saaremaa 150g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,35 €

    Hind ühiku kohta: 11,93 €/kg

  • Vahukoor Paradiso 250g

    Vahukoor Paradiso 250g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,80 €/kg

  • Majonees tšilli Tarplan 210g
    Piimavaba Gluteenivaba Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Majonees tšilli Tarplan 210g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,52 €/kg

  • Kohupiimakreem maasika-pohla Alma 380g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem maasika-pohla Alma 380g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,24 €/kg

  • Jogurt mooniseemne ja martsipani Ehrmann 500g

    Jogurt mooniseemne ja martsipani Ehrmann 500g

    2.45 € per tk
    Tavahind: 3,29 €

    Hind ühiku kohta: 4,90 €/kg

  • Hapukoor Baltais 12% 400g

    Hapukoor Baltais 12% 400g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,37 €/kg

  • Gouda juust viilutatud 49% Rimi 150g

    Gouda juust viilutatud 49% Rimi 150g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 11,93 €/kg

  • Riivjuust Eesti Estover 400g
    Valmistatud Eestis

    Riivjuust Eesti Estover 400g

    4.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,37 €/kg

  • Juustusnäkk Farmi õrnsuitsuvürtsidega 200g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Juustusnäkk Farmi õrnsuitsuvürtsidega 200g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,95 €/kg

  • Juustupulgad Merevaik 5x20g

    Juustupulgad Merevaik 5x20g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,50 €/kg

  • Juustusnäkk Gouda Hiirte Juust 175g
    Valmistatud Eestis

    Juustusnäkk Gouda Hiirte Juust 175g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,80 €/kg

  • Jogurt koorene ploomi-martsipani Farmi 200g
    Valmistatud Eestis

    Jogurt koorene ploomi-martsipani Farmi 200g

    1.09 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 5,45 €/kg

  • Juust Eesti Estover 25,2% 400g
    Valmistatud Eestis

    Juust Eesti Estover 25,2% 400g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,22 €/kg

  • Toorjuust laktoosivaba Philadelphia 150g
    Laktoosivaba

    Toorjuust laktoosivaba Philadelphia 150g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,60 €/kg

  • Jogurt šokolaadi tükkidega Ehrmann 500g

    Jogurt šokolaadi tükkidega Ehrmann 500g

    2.45 € per tk
    Tavahind: 3,29 €

    Hind ühiku kohta: 4,90 €/kg

  • Majonees Taneli Saaremaalt trühvli 300ml
    Valmistatud Eestis

    Majonees Taneli Saaremaalt trühvli 300ml

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,56 €/kg

  • Koorekreem vaarikamaitseline Karums 150g

    Koorekreem vaarikamaitseline Karums 150g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,93 €/kg

  • Riisipuder vaniljega Aasa 200g

    Riisipuder vaniljega Aasa 200g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,45 €/kg

  • Mozzarella juust viilutatud 42% Rimi 150g

    Mozzarella juust viilutatud 42% Rimi 150g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 11,93 €/kg

  • Küüslaugukaste Rimi 320g

    Küüslaugukaste Rimi 320g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,22 €/kg

Filtreeri

Filtreeri