Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Riivitud juust Protein Lab 9,7% 150g

    Riivitud juust Protein Lab 9,7% 150g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,27 €/kg

  • Sulatatud juust singiga Rimi Smart 150g
    Hea hind iga päev

    Sulatatud juust singiga Rimi Smart 150g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,00 €/kg

  • Jogurtijook kreeka mustika-kirsi Alma 275g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Jogurtijook kreeka mustika-kirsi Alma 275g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,19 €

    Hind ühiku kohta: 3,60 €/kg

  • Toorjuust kurgi-tilli Piimameister Otto 150g
    Valmistatud Eestis

    Toorjuust kurgi-tilli Piimameister Otto 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Sinihallitusjuust Gold viil. 50% Rimi 100g

    Sinihallitusjuust Gold viil. 50% Rimi 100g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,50 €/kg

  • Remulaad Salling 400g

    Remulaad Salling 400g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,87 €/kg

  • Cheddari juust Mature Selection by Rimi 200g

    Cheddari juust Mature Selection by Rimi 200g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,95 €/kg

  • Juust Wensleydale jõhvikatega Ilchester kg

    Juust Wensleydale jõhvikatega Ilchester kg

    22.69 € per kg

    Hind ühiku kohta: 22,69 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Sulatatud juust kadaka MO Saaremaa 185g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust kadaka MO Saaremaa 185g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,22 €/kg

  • Juust Forte Classico Valio 500g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Forte Classico Valio 500g

    10.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,38 €/kg

  • Juust Camembert Castello 125g

    Juust Camembert Castello 125g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 30,32 €/kg

  • Dessert maasika Liegeois Zott 175g

    Dessert maasika Liegeois Zott 175g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,09 €/kg

  • Mozzarella Synnove riivitud 200g

    Mozzarella Synnove riivitud 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Hapupiimajook Ayran Baltais 500g

    Hapupiimajook Ayran Baltais 500g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,18 €/kg

  • Sulat.juust, Emment.juus.RIMI SMART 100g
    Hea hind iga päev

    Sulat.juust, Emment.juus.RIMI SMART 100g

    0.74 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,40 €/kg

  • Keefirijook apelsini-porgandi Hellus 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefirijook apelsini-porgandi Hellus 1kg

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,25 €/kg

  • Juust Vene viilutatud Estover 28,5% 500g
    Valmistatud Eestis

    Juust Vene viilutatud Estover 28,5% 500g

    6.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,58 €/kg

  • Juust Tart. Aperif. Sav. De Prov. 100g

    Juust Tart. Aperif. Sav. De Prov. 100g

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 57,90 €/kg

  • Juust Old Saare 3 kuud MO Saaremaa 280g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Old Saare 3 kuud MO Saaremaa 280g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,96 €/kg

  • Toorjuust vaniljega Otto 400g
    Valmistatud Eestis

    Toorjuust vaniljega Otto 400g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,97 €/kg

Filtreeri

Filtreeri