Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Jogurtijook maas.-granaatõ. Actimel+ 4x100g

    Jogurtijook maas.-granaatõ. Actimel+ 4x100g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,12 €/kg

  • Juust Brie Le Baron kg

    Juust Brie Le Baron kg

    16.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 16,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.15 kg 0.15kg

  • Kitsepiimajuust Kitseke viil. Deline 150g

    Kitsepiimajuust Kitseke viil. Deline 150g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,93 €/kg

  • Võileivamääre karulaugupesto Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Võileivamääre karulaugupesto Farmi 150g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,33 €/kg

  • Juust Forte Classico Valio 1kg
    Valmistatud Eestis

    Juust Forte Classico Valio 1kg

    18.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,59 €/kg

  • Valgehallitusjuust P'tit Brie 125g

    Valgehallitusjuust P'tit Brie 125g

    3.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,60 €/kg

  • Karamell Kass Artur 370g

    Karamell Kass Artur 370g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,43 €/kg

  • Juust Camembert jõhvikakastmega 350g

    Juust Camembert jõhvikakastmega 350g

    4.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,57 €/kg

  • Salatijuust lambapiimast Olympus 150g

    Salatijuust lambapiimast Olympus 150g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,27 €/kg

  • Valge pehme juust laktoosivaba Apetina 200g
    Laktoosivaba

    Valge pehme juust laktoosivaba Apetina 200g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,25 €/kg

  • Jogurtijook kreeka mustika-kirsi Alma 275g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Jogurtijook kreeka mustika-kirsi Alma 275g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,19 €

    Hind ühiku kohta: 3,60 €/kg

  • Maitsestamata mahejogurt Saaremaa 300g
    Laktoosivaba Mahetooted Valmistatud Eestis

    Maitsestamata mahejogurt Saaremaa 300g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,63 €/kg

  • Jogurtijook virs.-passion Actimel+ 4x100g

    Jogurtijook virs.-passion Actimel+ 4x100g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,12 €/kg

  • Majonees Taneli Saaremaalt klassikaline 300ml
    Valmistatud Eestis

    Majonees Taneli Saaremaalt klassikaline 300ml

    4.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,20 €/kg

  • Sulatatud juust musta trühvliga Merevaik 170g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust musta trühvliga Merevaik 170g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,71 €/kg

  • Kreemjas jogurt Marsi seguga Fantasia 104g

    Kreemjas jogurt Marsi seguga Fantasia 104g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,37 €/kg

  • Koorejogurt rukkileiva-kaneeli Muah Alma 380g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Koorejogurt rukkileiva-kaneeli Muah Alma 380g

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,59 €

    Hind ühiku kohta: 3,66 €/kg

  • Juust Synnove Itaallane kõva 150g

    Juust Synnove Itaallane kõva 150g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,60 €/kg

  • Juust Emmentaler kg

    Juust Emmentaler kg

    16.59 € per kg

    Hind ühiku kohta: 16,59 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.3 kg 0.3kg

  • Juust MO Saaremaa Red Cheddar 280g
    Valmistatud Eestis

    Juust MO Saaremaa Red Cheddar 280g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,61 €/kg

Filtreeri

Filtreeri