Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Šokolaadimaitseline kreem Karums 150g

    Šokolaadimaitseline kreem Karums 150g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,93 €/kg

  • Või Alma 82% 200g
    Valmistatud Eestis

    Või Alma 82% 200g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • Juust Mascarpone Rimi 80% 250g

    Juust Mascarpone Rimi 80% 250g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,96 €/kg

  • Toorjuust küüslauguga laktoosivaba Farmi 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Toorjuust küüslauguga laktoosivaba Farmi 150g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,27 €/kg

  • Juust Forte Speciale Valio 180g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Forte Speciale Valio 180g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,61 €/kg

  • Dipikaste tomat-sibula-paprika Alma Dip! 200g
    Valmistatud Eestis

    Dipikaste tomat-sibula-paprika Alma Dip! 200g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,75 €/kg

  • Juust täispiimast viil. Alma 150g
    Valmistatud Eestis

    Juust täispiimast viil. Alma 150g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,67 €/kg

  • Jogurt maasikamait. C vit. Baltais 300g

    Jogurt maasikamait. C vit. Baltais 300g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,97 €/kg

  • Prot.pud. maas. mag.ain. Valio ProFeel 150g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Prot.pud. maas. mag.ain. Valio ProFeel 150g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,93 €/kg

  • Jogurt mangomaits. C vit. Baltais 300g

    Jogurt mangomaits. C vit. Baltais 300g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,97 €/kg

  • Karamell soolane Rimi 250g
    Valmistatud Eestis

    Karamell soolane Rimi 250g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,96 €/kg

  • Juust Edam 27% Valio 200g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Juust Edam 27% Valio 200g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,95 €/kg

  • Sulatatud juust Old Saare MO Saaremaa 185g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust Old Saare MO Saaremaa 185g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,22 €/kg

  • Juust Cheddar Mature 200g

    Juust Cheddar Mature 200g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,95 €/kg

  • Proteiinijogurt mustika magusain.-ga Fit 150g
    Valmistatud Eestis

    Proteiinijogurt mustika magusain.-ga Fit 150g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,27 €/kg

  • Majonees mädarõikamaitseline Salvest 430g
    Sobib taimetoitlastele Valmistatud Eestis

    Majonees mädarõikamaitseline Salvest 430g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,79 €/kg

  • Prot.puding top. kakao Ehrmann mag.ain. 200g

    Prot.puding top. kakao Ehrmann mag.ain. 200g

    1.35 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 6,75 €/kg

  • Jogurtijook marjadega Lotte 6x100g
    Valmistatud Eestis

    Jogurtijook marjadega Lotte 6x100g

    3.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,92 €/kg

  • Jogurt maitsestamata laktoosivaba Tere 380g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Jogurt maitsestamata laktoosivaba Tere 380g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,39 €/kg

  • Karamellikreem Karums 150g

    Karamellikreem Karums 150g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,93 €/kg

Filtreeri

Filtreeri