Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Juust Brie Castello 125g

    Juust Brie Castello 125g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 30,32 €/kg

  • Jogurt virsik-müsli Activia 4x120g

    Jogurt virsik-müsli Activia 4x120g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,94 €/kg

  • Valgupuding karamellima. mag.ai. Ehrmann 200g
    Laktoosivaba Gluteenivaba

    Valgupuding karamellima. mag.ai. Ehrmann 200g

    1.35 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 6,75 €/kg

  • Juust Cambozola Blu 70% kg

    Juust Cambozola Blu 70% kg

    24.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 24,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Juust Cheddar kg

    Juust Cheddar kg

    16.49 € per kg

    Hind ühiku kohta: 16,49 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.25 kg 0.25kg

  • Jogurtijook maasika Actimel 4x100g

    Jogurtijook maasika Actimel 4x100g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,47 €/kg

  • Munavalge õrrekanade munadest whitePRO 1kg

    Munavalge õrrekanade munadest whitePRO 1kg

    9.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,19 €/kg

  • Proteiinibatoon maasika magusainetega Fit 46g
    Valmistatud Eestis

    Proteiinibatoon maasika magusainetega Fit 46g

    0.76 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,52 €/kg

  • Koduju. kur.-till Piimameister Otto 220g
    Valmistatud Eestis

    Koduju. kur.-till Piimameister Otto 220g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,77 €/kg

  • Juust Mozzarella Light Rimi 125g

    Juust Mozzarella Light Rimi 125g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,40 €/kg

  • Vahukoor sifoon President 250g

    Vahukoor sifoon President 250g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,76 €/kg

  • Juust kõva 12kuud Džiugas,viil. 40% 150g
    Laktoosivaba

    Juust kõva 12kuud Džiugas,viil. 40% 150g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,93 €/kg

  • Salatikaste Caesar Tarplan 210g
    Gluteenivaba Valmistatud Eestis

    Salatikaste Caesar Tarplan 210g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,48 €/kg

  • Toorjuust proteiiniga Philadelphia 175g

    Toorjuust proteiiniga Philadelphia 175g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,49 €

    Hind ühiku kohta: 17,09 €/kg

  • Sulatatud juust krevetiga Alma 200g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust krevetiga Alma 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Grilljuust Rimi 43% 200g
    Sobib taimetoitlastele

    Grilljuust Rimi 43% 200g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,75 €/kg

  • Sulatatud juust Gouda juustu Rimi Smart 150g
    Hea hind iga päev

    Sulatatud juust Gouda juustu Rimi Smart 150g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,00 €/kg

  • Kohupiimadess. virs. vaniljem. Rimi 170g

    Kohupiimadess. virs. vaniljem. Rimi 170g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,82 €/kg

  • Juust Gran Regale Valio 180g
    Valmistatud Eestis

    Juust Gran Regale Valio 180g

    3.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,83 €/kg

  • Toorjuust ananassi-mandli Castello 125g

    Toorjuust ananassi-mandli Castello 125g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,72 €/kg

Filtreeri

Filtreeri