Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Jogurt tuubis maasika Smile 65g

    Jogurt tuubis maasika Smile 65g

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,00 €/kg

  • Sulatatud juust Emmentali juustuga 200g

    Sulatatud juust Emmentali juustuga 200g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,25 €/kg

  • Sini-valge hallitusjuust Bavaria 150g

    Sini-valge hallitusjuust Bavaria 150g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,93 €/kg

  • Laag. juust rohelise pestoga Salling 180g

    Laag. juust rohelise pestoga Salling 180g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,72 €/kg

  • Juust Hollandi Rimi 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Juust Hollandi Rimi 500g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,58 €/kg

  • Kitsejuust Goat Farm 200g

    Kitsejuust Goat Farm 200g

    4.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,45 €/kg

  • Õrrekanade munad Dava M10
    Valmistatud Eestis

    Õrrekanade munad Dava M10

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,29 €/tk

  • Bifido jogurt kirsimoosi ja gran. Rimi 200g

    Bifido jogurt kirsimoosi ja gran. Rimi 200g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,45 €/kg

  • Majonees provansaal Rimi 67% 1kg

    Majonees provansaal Rimi 67% 1kg

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,49 €/kg

  • Juust soolvees kuubikud Arla Apetina 200g

    Juust soolvees kuubikud Arla Apetina 200g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,95 €/kg

  • Bifido jogurt mango-granad.m.&gran. Rimi 200g

    Bifido jogurt mango-granad.m.&gran. Rimi 200g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,45 €/kg

  • Keefir mango-apelsini Gefilus 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefir mango-apelsini Gefilus 1kg

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,19 €/kg

  • Piimajook banaani Aasa 450ml

    Piimajook banaani Aasa 450ml

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,67 €/l

  • Sulatatud juust Merevaik Premium 170g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust Merevaik Premium 170g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,71 €/kg

  • Juust Atleet originaal Valio 350g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Atleet originaal Valio 350g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,69 €/kg

  • Jogurtismuuti banaani-maasika-kiivi Alma 275g
    Valmistatud Eestis

    Jogurtismuuti banaani-maasika-kiivi Alma 275g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,91 €/kg

  • Toorjuust Piimameister Otto 150g
    Valmistatud Eestis

    Toorjuust Piimameister Otto 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Proteiinijogurt karamell magusain-ga Fit 150g
    Valmistatud Eestis

    Proteiinijogurt karamell magusain-ga Fit 150g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,27 €/kg

  • Keefirijog. ME-3 maasika-mustika Hellus 380g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Keefirijog. ME-3 maasika-mustika Hellus 380g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,45 €/kg

  • Majonees Kuldne Provansaal Baltika gv 300g
    Gluteenivaba

    Majonees Kuldne Provansaal Baltika gv 300g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,17 €/kg

Filtreeri

Filtreeri