Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Sulatatud juustu viilud Rimi  130g
    Hea hind iga päev

    Sulatatud juustu viilud Rimi 130g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,15 €/kg

  • Juust Maasdam viilutatud 27% 150g
    Hea hind iga päev

    Juust Maasdam viilutatud 27% 150g

    2.25 € per tk
    Tavahind: 2,49 €

    Hind ühiku kohta: 15,00 €/kg

  • Sulatatud juust trühvlimaitseline Alma 200g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust trühvlimaitseline Alma 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Hapendatud pett MO Saaremaa 1kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Hapendatud pett MO Saaremaa 1kg

    1.25 € per tk
    Tavahind: 1,39 €

    Hind ühiku kohta: 1,25 €/kg

  • Karamelliseer. magust. kondenspiim Rimi 397g

    Karamelliseer. magust. kondenspiim Rimi 397g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 2,69 €

    Hind ühiku kohta: 6,02 €/kg

  • Sulatatud juust suitsukana Valio 185g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust suitsukana Valio 185g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,76 €/kg

  • Juust Dor Blu 100g

    Juust Dor Blu 100g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,90 €/kg

  • Toorjuust murulaugu laktoosivaba Farmi 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Toorjuust murulaugu laktoosivaba Farmi 150g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,27 €/kg

  • Keefirimaius metsmarjadega Hellus 200g
    Valmistatud Eestis

    Keefirimaius metsmarjadega Hellus 200g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,95 €/kg

  • Jogurt šokolaadi pallidega Fantasia 100g

    Jogurt šokolaadi pallidega Fantasia 100g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Juust Ricotta 41% Rimi 250g

    Juust Ricotta 41% Rimi 250g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,40 €/kg

  • Või MO Saaremaa küüsl.-soolakrist 150g
    Valmistatud Eestis

    Või MO Saaremaa küüsl.-soolakrist 150g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,60 €/kg

  • Jogurtijook kreeka mango-maasika Alma 275g
    Valmistatud Eestis

    Jogurtijook kreeka mango-maasika Alma 275g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 3,60 €/kg

  • Margariin Extra 39% Delma 450g

    Margariin Extra 39% Delma 450g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,64 €/kg

  • Juust punane Cheddar Truly Irish 200g

    Juust punane Cheddar Truly Irish 200g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,95 €/kg

  • Kohupiimakreem rosina Alma 380g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem rosina Alma 380g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 4,18 €/kg

  • Juust Rimi Tilsit 45% 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Juust Rimi Tilsit 45% 500g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,18 €/kg

  • Juust soolvees Arla Apetina 200g

    Juust soolvees Arla Apetina 200g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,75 €/kg

  • Õrrekanade munad Kodutalu L6
    Valmistatud Eestis

    Õrrekanade munad Kodutalu L6

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,33 €/tk

  • Dessert šokolaadi Zott 175g

    Dessert šokolaadi Zott 175g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,09 €/kg

Filtreeri

Filtreeri