Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Glasuurkohuke jõhvika multipakk Tere 5x40g
    Valmistatud Eestis

    Glasuurkohuke jõhvika multipakk Tere 5x40g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,95 €/kg

  • Kohupiim metsmaasika Alma 200g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiim metsmaasika Alma 200g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,75 €/kg

  • Prot.vaht šok. mag.ain. Protein Lab 200g

    Prot.vaht šok. mag.ain. Protein Lab 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Juustusnäkid Forte Classico Valio 100g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juustusnäkid Forte Classico Valio 100g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,50 €/kg

  • Keefir vaarika-mustika Gefilus 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefir vaarika-mustika Gefilus 1kg

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,09 €/kg

  • Majonees Provansaal Lemmik 405g
    Valmistatud Eestis

    Majonees Provansaal Lemmik 405g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,06 €/kg

  • Prot.jogurt mustsõstra Valio ProFeel 200g
    Valmistatud Eestis

    Prot.jogurt mustsõstra Valio ProFeel 200g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,45 €/kg

  • Või selitatud Rimi Planet 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Või selitatud Rimi Planet 500g

    9.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,18 €/kg

  • Juustuamps päikesek.tomat Saaremaa 200g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juustuamps päikesek.tomat Saaremaa 200g

    2.29 € per tk
    Tavahind: 3,09 €

    Hind ühiku kohta: 11,45 €/kg

  • Kreeka jogurt mustikatega Liisu 160g

    Kreeka jogurt mustikatega Liisu 160g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,56 €/kg

  • Kreeka jogurt maasika-mustika Alma 180g
    Valmistatud Eestis

    Kreeka jogurt maasika-mustika Alma 180g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,06 €/kg

  • Piimaprot.kok. šok.mait. PROfeel 250ml
    Laktoosivaba

    Piimaprot.kok. šok.mait. PROfeel 250ml

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,56 €/l

  • Kodujuust karulaugupestoga Tere 200g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust karulaugupestoga Tere 200g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,45 €/kg

  • Juust Brie Rimi 250g
    Laktoosivaba

    Juust Brie Rimi 250g

    4.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,00 €/kg

  • Suitsujuust Kaval Ants Valio 250g

    Suitsujuust Kaval Ants Valio 250g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,80 €/kg

  • Kodujuust Rimi smart 5% 200g
    Hea hind iga päev

    Kodujuust Rimi smart 5% 200g

    0.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,25 €/kg

  • Kohuke mustika ja Belgia šokol. Aasa 40g

    Kohuke mustika ja Belgia šokol. Aasa 40g

    0.70 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,50 €/kg

  • Keefir metsmaasika Gefilus 300g
    Valmistatud Eestis

    Keefir metsmaasika Gefilus 300g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,30 €/kg

  • Suitsutatud sulatat.juust 40%Rimi Smart 330g
    Hea hind iga päev

    Suitsutatud sulatat.juust 40%Rimi Smart 330g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,94 €/kg

  • Majonees kerge Felix 870g

    Majonees kerge Felix 870g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,90 €/kg

Filtreeri

Filtreeri