Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kohuke vaarikatäid. kakaoglasuuris Alma 40g
    Valmistatud Eestis

    Kohuke vaarikatäid. kakaoglasuuris Alma 40g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,25 €/kg

  • Sinihallitusjuust Bavaria Würzige 175g

    Sinihallitusjuust Bavaria Würzige 175g

    4.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,14 €/kg

  • Kreeka jogurt virsikutega Liisu 160g

    Kreeka jogurt virsikutega Liisu 160g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,56 €/kg

  • Juust Royal Gouda Yellow Valio 300g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Royal Gouda Yellow Valio 300g

    3.29 € per tk
    Tavahind: 4,15 €

    Hind ühiku kohta: 10,97 €/kg

  • Riisipuder aprikoosiga Aasa 200g

    Riisipuder aprikoosiga Aasa 200g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,45 €/kg

  • Piim Cappuccino Tere 3,5% 1l

    Piim Cappuccino Tere 3,5% 1l

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,09 €/l

  • Kohuke šokol.tükkidega Aasa 40g

    Kohuke šokol.tükkidega Aasa 40g

    0.70 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,50 €/kg

  • Kohvikoor Tere 10% 200ml
    Valmistatud Eestis

    Kohvikoor Tere 10% 200ml

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,25 €/l

  • Kondenspiim magustatud Rimi 250g
    Valmistatud Eestis

    Kondenspiim magustatud Rimi 250g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,16 €/kg

  • Suitsujuust Tere 18% 200g
    Valmistatud Eestis

    Suitsujuust Tere 18% 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Burgerikaste Felix 220g

    Burgerikaste Felix 220g

    1.45 € per tk
    Tavahind: 1,85 €

    Hind ühiku kohta: 6,59 €/kg

  • Majonees Oliivi Provansaal Lemmik 210g
    Valmistatud Eestis

    Majonees Oliivi Provansaal Lemmik 210g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,10 €/kg

  • Riivjuust Eesti E-Piim 26% 250g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Riivjuust Eesti E-Piim 26% 250g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,96 €/kg

  • Sulatatud juust krevettidega Merevaik 200g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust krevettidega Merevaik 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Piim Rimi Smart UHT 2% 1l
    Hea hind iga päev

    Piim Rimi Smart UHT 2% 1l

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,89 €/l

  • Riivjuust kõva Džiugas 40% 100g
    Laktoosivaba

    Riivjuust kõva Džiugas 40% 100g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,90 €/kg

  • Kohuke kakao kakaoglasuuris Alma 40g
    Valmistatud Eestis

    Kohuke kakao kakaoglasuuris Alma 40g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,25 €/kg

  • Kohuke vanilli ja Belgia šokol. Aasa 40g

    Kohuke vanilli ja Belgia šokol. Aasa 40g

    0.70 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,50 €/kg

  • Kohuke vanilli kakaoglasuuris Alma 40g
    Valmistatud Eestis

    Kohuke vanilli kakaoglasuuris Alma 40g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,25 €/kg

  • Keefir maasika-banaani Gefilus 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefir maasika-banaani Gefilus 1kg

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,09 €/kg

Filtreeri

Filtreeri