Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Sulatatud juust kukeseene, ürdi Valio 185g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust kukeseene, ürdi Valio 185g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,76 €/kg

  • Koorene jogurt kiivi-tikri Farmi 400g
    Valmistatud Eestis

    Koorene jogurt kiivi-tikri Farmi 400g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,47 €/kg

  • Toorjuust originaal maits.-ta lv Farmi 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Toorjuust originaal maits.-ta lv Farmi 150g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,27 €/kg

  • Dessert šokolaaditükkidega Ehrmann 190g

    Dessert šokolaaditükkidega Ehrmann 190g

    0.82 € per tk
    Tavahind: 1,09 €

    Hind ühiku kohta: 4,32 €/kg

  • Koorene kohup.kr. must. kirs. Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Koorene kohup.kr. must. kirs. Farmi 150g

    0.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,33 €/kg

  • Jogurtijook kreeka vaarika-virsiku Alma 275g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Jogurtijook kreeka vaarika-virsiku Alma 275g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,19 €

    Hind ühiku kohta: 3,60 €/kg

  • Kitsepiima kreemjuust 150g

    Kitsepiima kreemjuust 150g

    3.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,67 €/kg

  • Wrapikaste Felix 220g

    Wrapikaste Felix 220g

    1.45 € per tk
    Tavahind: 1,85 €

    Hind ühiku kohta: 6,59 €/kg

  • Prot.jog.jook troopiline Valio ProFeel 275g
    Valmistatud Eestis

    Prot.jog.jook troopiline Valio ProFeel 275g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,24 €/kg

  • Kohupiimakreem Emma vanilje Tere 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem Emma vanilje Tere 150g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,93 €/kg

  • Sidrunikohuke Karums 45g

    Sidrunikohuke Karums 45g

    0.56 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,44 €/kg

  • Keefir Rimi 2% 1kg

    Keefir Rimi 2% 1kg

    1.05 € per tk
    Tavahind: 1,19 €

    Hind ühiku kohta: 1,05 €/kg

  • Hapukoor Alma 10% 250g
    Valmistatud Eestis

    Hapukoor Alma 10% 250g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,20 €/kg

  • Jogurtijook kreeka metsmaasika Alma 275g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Jogurtijook kreeka metsmaasika Alma 275g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,19 €

    Hind ühiku kohta: 3,60 €/kg

  • Juustudipp Cheddari Merevaik 200g
    Valmistatud Eestis

    Juustudipp Cheddari Merevaik 200g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,45 €/kg

  • Majonees provansaal premium Tarplan 210g
    Valmistatud Eestis

    Majonees provansaal premium Tarplan 210g

    1.29 € per tk
    Tavahind: 1,49 €

    Hind ühiku kohta: 6,14 €/kg

  • Juust Fitaki Original 500g
    Hea hind iga päev

    Juust Fitaki Original 500g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,98 €/kg

  • Kodujuust laktoosivaba Alma 200g
    Laktoosivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kodujuust laktoosivaba Alma 200g

    1.19 € per tk
    Tavahind: 1,59 €

    Hind ühiku kohta: 5,95 €/kg

  • Jogurt metsamarja Activia 4x120g

    Jogurt metsamarja Activia 4x120g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,94 €/kg

  • Kõva juust Rimi 37% 18 kuud 180g
    Laktoosivaba

    Kõva juust Rimi 37% 18 kuud 180g

    2.79 € per tk
    Tavahind: 3,09 €

    Hind ühiku kohta: 15,50 €/kg

Filtreeri

Filtreeri