Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Majonees klassikaline Felix 830g

    Majonees klassikaline Felix 830g

    4.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,88 €/kg

  • Juust Mozzarella Galbani 125g

    Juust Mozzarella Galbani 125g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,32 €/kg

  • Joogijogurt maas.-ban. Actimel 8x100g

    Joogijogurt maas.-ban. Actimel 8x100g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,86 €/kg

  • Juust Feta, vaatides laagerdunud Princip 150g

    Juust Feta, vaatides laagerdunud Princip 150g

    2.45 € per tk
    Tavahind: 2,75 €

    Hind ühiku kohta: 16,33 €/kg

  • Prot.-mousse capp. m.-ainega PROfeel 150g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele

    Prot.-mousse capp. m.-ainega PROfeel 150g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,27 €/kg

  • Jogurt kirsi Activia 4x120g

    Jogurt kirsi Activia 4x120g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,94 €/kg

  • Rjaženka Farmi 400g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Rjaženka Farmi 400g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,22 €/kg

  • Mahejogurt kirssidega Aasa 370g
    Laktoosivaba Mahetooted

    Mahejogurt kirssidega Aasa 370g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,11 €/kg

  • Hapukoor 20% Farmi 200g
    Valmistatud Eestis

    Hapukoor 20% Farmi 200g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,75 €/kg

  • Tšillimajonees Felix 220g

    Tšillimajonees Felix 220g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,25 €

    Hind ühiku kohta: 8,14 €/kg

  • Sulatatud juust maitseürdiga Alma 200g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust maitseürdiga Alma 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Hapukoor laktoosivaba Saare 20% öko 300g
    Laktoosivaba Mahetooted Valmistatud Eestis

    Hapukoor laktoosivaba Saare 20% öko 300g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,97 €/kg

  • Jogurt jäätisemaits. pallide Sipsik 165g
    Valmistatud Eestis

    Jogurt jäätisemaits. pallide Sipsik 165g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,82 €/kg

  • Juust Brie kreekapähklitega President 125g

    Juust Brie kreekapähklitega President 125g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,89 €

    Hind ühiku kohta: 15,92 €/kg

  • Kakaodessert gl. šokolaadi Jeppi 38g
    Valmistatud Eestis

    Kakaodessert gl. šokolaadi Jeppi 38g

    0.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,26 €/kg

  • Juustulaastud Forte Classico Valio 100g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juustulaastud Forte Classico Valio 100g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,50 €/kg

  • Joogijogurt banaani-maasika Alma 900g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Joogijogurt banaani-maasika Alma 900g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,77 €/kg

  • Riivjuust Gouda Rimi 150g

    Riivjuust Gouda Rimi 150g

    1.29 € per tk
    Tavahind: 1,45 €

    Hind ühiku kohta: 8,60 €/kg

  • Juustu mix Farmi 200g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Juustu mix Farmi 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Juust Rimi Parmigiano Reggiano 200g

    Juust Rimi Parmigiano Reggiano 200g

    7.15 € per tk
    Tavahind: 7,99 €

    Hind ühiku kohta: 35,75 €/kg

Filtreeri

Filtreeri