Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Piim laktoosivaba UHT 3,2% 1l
    Laktoosivaba

    Piim laktoosivaba UHT 3,2% 1l

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,25 €/l

  • Laag. juust Cheddar Salling Princip 200g

    Laag. juust Cheddar Salling Princip 200g

    2.69 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 13,45 €/kg

  • Jogurtijook metsamarja Actimel 8x100g

    Jogurtijook metsamarja Actimel 8x100g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,86 €/kg

  • Jogurt jäätisemaits. kommi Sipsik 165g
    Valmistatud Eestis

    Jogurt jäätisemaits. kommi Sipsik 165g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,82 €/kg

  • Kodujuust hapukoorega Alma 7% 200g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust hapukoorega Alma 7% 200g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,35 €

    Hind ühiku kohta: 4,95 €/kg

  • Koorejogurt stracciatella Muah Alma 380g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Koorejogurt stracciatella Muah Alma 380g

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,59 €

    Hind ühiku kohta: 3,66 €/kg

  • Õrrekanade munad A/L Nr.2 Rimi 10tk

    Õrrekanade munad A/L Nr.2 Rimi 10tk

    2.59 € per tk
    Tavahind: 3,25 €

    Hind ühiku kohta: 0,26 €/tk

  • Keefir mustika Gefilus 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefir mustika Gefilus 1kg

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,09 €/kg

  • Riivjuust Atleet küpsetistele Valio 200g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Riivjuust Atleet küpsetistele Valio 200g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,25 €/kg

  • Hapendatud täispiim 3,6-4,2% Farmi 1kg
    Valmistatud Eestis

    Hapendatud täispiim 3,6-4,2% Farmi 1kg

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,89 €/kg

  • Magustoit Tiramisu Dolce Italia 500g

    Magustoit Tiramisu Dolce Italia 500g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,98 €/kg

  • Piim Rimi Smart UHT 3,2% 1l
    Hea hind iga päev

    Piim Rimi Smart UHT 3,2% 1l

    0.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,95 €/l

  • Kitsepiimajuust Hollandi viilutatud 100g

    Kitsepiimajuust Hollandi viilutatud 100g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,50 €/kg

  • Proteiinijogurt maasika Valio ProFeel 200g
    Valmistatud Eestis

    Proteiinijogurt maasika Valio ProFeel 200g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,45 €/kg

  • Biskviitmaius piima-šokolaadikreemi Rimi 30g

    Biskviitmaius piima-šokolaadikreemi Rimi 30g

    0.35 € per tk
    Tavahind: 0,45 €

    Hind ühiku kohta: 11,67 €/kg

  • Kohupiim rosinatega Tere 0,1% 200g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kohupiim rosinatega Tere 0,1% 200g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,45 €/kg

  • Sulatatud juust murulaugu-ürdi Valio 185g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust murulaugu-ürdi Valio 185g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,76 €/kg

  • Täispiim Alma 3,6-4,2% 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Täispiim Alma 3,6-4,2% 0,5l

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,98 €/l

  • Jogurtimaius maasika Alma 200g
    Valmistatud Eestis

    Jogurtimaius maasika Alma 200g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,95 €/kg

  • Sulatatud juust kukeseentega Merevaik 200g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust kukeseentega Merevaik 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

Filtreeri

Filtreeri