Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kohuke metsmaasika kakaoglas. Alma 40g
    Valmistatud Eestis

    Kohuke metsmaasika kakaoglas. Alma 40g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,25 €/kg

  • Keefir metsmaasika Gefilus 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefir metsmaasika Gefilus 1kg

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,09 €/kg

  • Juust Feta Olympus 150g

    Juust Feta Olympus 150g

    3.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,33 €/kg

  • Prot.jogurt cremebrulee Valio ProFeel 200g
    Valmistatud Eestis

    Prot.jogurt cremebrulee Valio ProFeel 200g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,45 €/kg

  • Kohupiimapasta banaani Tere 300g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kohupiimapasta banaani Tere 300g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,17 €/kg

  • Kohupiimadessert gl. vaarika Jeppi 38g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimadessert gl. vaarika Jeppi 38g

    0.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,26 €/kg

  • Juust Parmigiano Reggiano 100g

    Juust Parmigiano Reggiano 100g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 42,90 €/kg

  • Sulatatud juust Forte juustu Valio 185g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust Forte juustu Valio 185g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,76 €/kg

  • Kohupiim 5% Farmi 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kohupiim 5% Farmi 200g

    0.89 € per tk
    Tavahind: 1,29 €

    Hind ühiku kohta: 4,45 €/kg

  • Kodujuust klassikaline Tere 380g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust klassikaline Tere 380g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,39 €/kg

  • Kohuke barbarissimaitseline Magija 40g

    Kohuke barbarissimaitseline Magija 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Kohupiimakreem kakao Alma 2,5% 380g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem kakao Alma 2,5% 380g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 4,18 €/kg

  • Margariin Voimix 60% 400g
    Hea hind iga päev

    Margariin Voimix 60% 400g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Dipikaste Eesti DIP! 200g
    Valmistatud Eestis

    Dipikaste Eesti DIP! 200g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,75 €/kg

  • Sulatatud juust Hiirte 185g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust Hiirte 185g

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,85 €

    Hind ühiku kohta: 7,51 €/kg

  • Skyr virsiku Farmi 300g
    Valmistatud Eestis

    Skyr virsiku Farmi 300g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,97 €/kg

  • Puding karamelli Alma 230g
    Valmistatud Eestis

    Puding karamelli Alma 230g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,43 €/kg

  • Või laktoosivaba Alma 82% 200g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Või laktoosivaba Alma 82% 200g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • Koorene jogurt apel.-šokol. Farmi 400g
    Valmistatud Eestis

    Koorene jogurt apel.-šokol. Farmi 400g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,47 €/kg

  • Proteiinijog.jook kirsi ProFeel 275g
    Valmistatud Eestis

    Proteiinijog.jook kirsi ProFeel 275g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,24 €/kg

Filtreeri

Filtreeri