Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Juust Rimi Smart Tilsit 45% 250g
    Laktoosivaba

    Juust Rimi Smart Tilsit 45% 250g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,16 €/kg

  • Kodujuust crème brulée Alma 200g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust crème brulée Alma 200g

    1.25 € per tk
    Tavahind: 1,69 €

    Hind ühiku kohta: 6,25 €/kg

  • Kohuke matcha täidisega Magija 23,4% 40g

    Kohuke matcha täidisega Magija 23,4% 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Joogijogurt virsiku Rimi Smart 1kg
    Valmistatud Eestis

    Joogijogurt virsiku Rimi Smart 1kg

    0.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,95 €/kg

  • Juust Emmental viilutatud  28% 150g

    Juust Emmental viilutatud 28% 150g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,65 €

    Hind ühiku kohta: 11,93 €/kg

  • Jogurt mustika Gefilus 2% 380g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Jogurt mustika Gefilus 2% 380g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,08 €/kg

  • Skyr virsikutega Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Skyr virsikutega Farmi 150g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,33 €/kg

  • Juust Royal Gouda Yellow viil. Valio 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Royal Gouda Yellow viil. Valio 150g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,05 €

    Hind ühiku kohta: 10,60 €/kg

  • Riivjuust MO Saaremaa 24% 200g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Riivjuust MO Saaremaa 24% 200g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,95 €/kg

  • Jogurtijook metsamarja Gefilus 4x100g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Jogurtijook metsamarja Gefilus 4x100g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,72 €/kg

  • Joogijogurt maasika-pohla Harmoonia 1kg
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Joogijogurt maasika-pohla Harmoonia 1kg

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,09 €/l

  • Margariin Rimi Smart 40% 400g
    Hea hind iga päev

    Margariin Rimi Smart 40% 400g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,97 €/kg

  • Toorjuust Light Philadelphia 200g

    Toorjuust Light Philadelphia 200g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Mahejuust Öko viil. Saaremaa 150g
    Laktoosivaba Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahejuust Öko viil. Saaremaa 150g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,39 €

    Hind ühiku kohta: 11,93 €/kg

  • Juust Royal Gouda Red viil. Valio 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Royal Gouda Red viil. Valio 150g

    1.89 € per tk
    Tavahind: 2,45 €

    Hind ühiku kohta: 12,60 €/kg

  • Sulatatud juust röstitud kanaga Merevaik 200g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust röstitud kanaga Merevaik 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Sulatatud juust Cheddari Rimi Smart 150g
    Hea hind iga päev

    Sulatatud juust Cheddari Rimi Smart 150g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,60 €/kg

  • Vutimunad Rimi 18tk
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Vutimunad Rimi 18tk

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,39 €

    Hind ühiku kohta: 0,17 €/tk

  • Juust Cheddar Valio 250g
    Valmistatud Eestis

    Juust Cheddar Valio 250g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,36 €/kg

  • Toorjuust köögi laktoosivaba Farmi 400g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Toorjuust köögi laktoosivaba Farmi 400g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,47 €/kg

Filtreeri

Filtreeri