Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Jogurt maitsestamata Farmi  5% 1kg
    Valmistatud Eestis

    Jogurt maitsestamata Farmi 5% 1kg

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,35 €/kg

  • Kohupiimakreem kol. ploomi kissell. Alma 140g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem kol. ploomi kissell. Alma 140g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,36 €/kg

  • Kohupiimakreem creme brulee Alma 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem creme brulee Alma 150g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,27 €/kg

  • Kohuke küpsisemaitseline Magija 40g

    Kohuke küpsisemaitseline Magija 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Prot.jogurt metsmarja Valio ProFeel 275g
    Valmistatud Eestis

    Prot.jogurt metsmarja Valio ProFeel 275g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,24 €/kg

  • Taluvõi laktoosivaba Eesti Estover 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Taluvõi laktoosivaba Eesti Estover 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Juust Atleet Light viil. Valio 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Atleet Light viil. Valio 150g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,67 €/kg

  • Kartulikaste Felix 220g

    Kartulikaste Felix 220g

    1.45 € per tk
    Tavahind: 1,85 €

    Hind ühiku kohta: 6,59 €/kg

  • Juust Eesti viilutatud Estover 200g
    Valmistatud Eestis

    Juust Eesti viilutatud Estover 200g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • Kreeka jogurt Saare 10% 380g
    Valmistatud Eestis

    Kreeka jogurt Saare 10% 380g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,18 €/kg

  • Sulatatud juust cheddari-tšilli Alma 200g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust cheddari-tšilli Alma 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Juust Vene viilutatud Estover 150g
    Valmistatud Eestis

    Juust Vene viilutatud Estover 150g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,00 €/kg

  • Juust Brie Rimi 125g

    Juust Brie Rimi 125g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,80 €/kg

  • Kohupiimakreem brownie Alma 380g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem brownie Alma 380g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 4,18 €/kg

  • Juust Hiirte viil. Estover 25,5% 500g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Juust Hiirte viil. Estover 25,5% 500g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,18 €/kg

  • Kreeka jogurt Farmi 370g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kreeka jogurt Farmi 370g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,30 €/kg

  • Jogurt metsmaasikaga Alma 1kg
    Valmistatud Eestis

    Jogurt metsmaasikaga Alma 1kg

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 1,99 €/kg

  • Margariin sinine light Keiju 50% 400g

    Margariin sinine light Keiju 50% 400g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,12 €/kg

  • Jogurt koduaia marjadega lakt. vaba Farmi 1kg
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Jogurt koduaia marjadega lakt. vaba Farmi 1kg

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 1,99 €/kg

  • Skyr maasika Farmi 300g
    Valmistatud Eestis

    Skyr maasika Farmi 300g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,97 €/kg

Filtreeri

Filtreeri