Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • P/S vorst Täpi viilutatud Nõo 135g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    P/S vorst Täpi viilutatud Nõo 135g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,89 €/kg

  • Suitsutatud sprotid õlis Rimi 160g/112g

    Suitsutatud sprotid õlis Rimi 160g/112g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,87 €/kg

  • Suitsukana poolkoivad Tallegg 600g
    Valmistatud Eestis

    Suitsukana poolkoivad Tallegg 600g

    4.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,15 €/kg

  • Hõrgud kanafileelõigud M&M 200g
    Valmistatud Eestis

    Hõrgud kanafileelõigud M&M 200g

    2.49 € per tk
    Tavahind: 3,25 €

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • Sardell 77,7% Maks&Moorits 375g
    Valmistatud Eestis

    Sardell 77,7% Maks&Moorits 375g

    2.29 € per tk
    Tavahind: 2,55 €

    Hind ühiku kohta: 6,11 €/kg

  • Külmsuitsu lõhe viilud Avektra 100g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Külmsuitsu lõhe viilud Avektra 100g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 46,90 €/kg

  • Lastevorst XL viilutatud Maks&Moorits 300g
    Valmistatud Eestis

    Lastevorst XL viilutatud Maks&Moorits 300g

    1.95 € per tk
    Tavahind: 2,19 €

    Hind ühiku kohta: 6,50 €/kg

  • Kalkuni rinnafilee, värske, A-klass Rimi kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kalkuni rinnafilee, värske, A-klass Rimi kg

    15.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 15,99 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.5 kg 1.5kg

  • Mini Kiievi kotlet juustuvõiga Tallegg 300g
    Valmistatud Eestis

    Mini Kiievi kotlet juustuvõiga Tallegg 300g

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,63 €/kg

  • Salaami viilutatud Salling 200g

    Salaami viilutatud Salling 200g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,25 €/kg

  • Broilerisüda, värske, Rimi Smart 450g
    Hea hind iga päev

    Broilerisüda, värske, Rimi Smart 450g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,00 €/kg

  • Lastevorst Valla 1kg
    Valmistatud Eestis

    Lastevorst Valla 1kg

    2.29 € per tk
    Tavahind: 2,89 €

    Hind ühiku kohta: 2,29 €/kg

  • Doktorivorst Rakvere 600g
    Valmistatud Eestis

    Doktorivorst Rakvere 600g

    3.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,58 €/kg

  • Keedusalaami Paruni Nõo 90g
    Valmistatud Eestis

    Keedusalaami Paruni Nõo 90g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 30,56 €/kg

  • Broileri poolkoivad klassik. marin. M&M 600g
    Valmistatud Eestis

    Broileri poolkoivad klassik. marin. M&M 600g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,82 €/kg

  • Peekon kuumsuits. viilutatud Rimi Smart 200g
    Hea hind iga päev

    Peekon kuumsuits. viilutatud Rimi Smart 200g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,95 €/kg

  • Suitsupeekon viilutatud Eri Oskar 120g
    Valmistatud Eestis

    Suitsupeekon viilutatud Eri Oskar 120g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,75 €/kg

  • Juustuvorst 77,7% M&M 350g
    Valmistatud Eestis

    Juustuvorst 77,7% M&M 350g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 3,19 €

    Hind ühiku kohta: 6,83 €/kg

  • Järlepa kotlet Tallegg 480g
    Valmistatud Eestis

    Järlepa kotlet Tallegg 480g

    2.19 € per tk
    Tavahind: 2,79 €

    Hind ühiku kohta: 4,56 €/kg

  • Broileri kintsuliha šašlõkk ploomi mar. 800g
    Valmistatud Eestis

    Broileri kintsuliha šašlõkk ploomi mar. 800g

    6.29 € per tk
    Tavahind: 7,89 €

    Hind ühiku kohta: 7,86 €/kg

Filtreeri

Filtreeri