Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kiievi kotlet Tallegg 300g
    Valmistatud Eestis

    Kiievi kotlet Tallegg 300g

    3.99 € per tk
    Tavahind: 4,99 €

    Hind ühiku kohta: 13,30 €/kg

  • Juustuvorst Valla 600g
    Valmistatud Eestis

    Juustuvorst Valla 600g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 2,65 €/kg

  • Veisesink Ehe välisfileest Rannarootsi 120g
    Valmistatud Eestis

    Veisesink Ehe välisfileest Rannarootsi 120g

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,75 €/kg

  • Grillvorstid mozz., tom., bas  Matsimoka 250g
    Valmistatud Eestis

    Grillvorstid mozz., tom., bas Matsimoka 250g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,16 €/kg

  • Atlandi heeringafilee õlita Viči 200g

    Atlandi heeringafilee õlita Viči 200g

    3.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,56 €/kg

  • Vorst Juustu viilutatud Rakvere 190g
    Valmistatud Eestis

    Vorst Juustu viilutatud Rakvere 190g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,26 €/kg

  • Soolatud lõhefilee Rimi Mare viilutatud 100g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Soolatud lõhefilee Rimi Mare viilutatud 100g

    3.59 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 35,90 €/kg

  • Sealihasardell Rannarootsi 500g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Sealihasardell Rannarootsi 500g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,70 €/kg

  • Lastevorst 77,7% M&M 350g
    Valmistatud Eestis

    Lastevorst 77,7% M&M 350g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 6,83 €/kg

  • Lihapallid ürdi-toorj. täidisega Rakvere 300g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Lihapallid ürdi-toorj. täidisega Rakvere 300g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,95 €

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Maits.mahe grillvorst juustuga M&M 600g
    Valmistatud Eestis

    Maits.mahe grillvorst juustuga M&M 600g

    4.69 € per tk
    Tavahind: 5,99 €

    Hind ühiku kohta: 7,82 €/kg

  • Fileesink villutatud Eri Oskar 105g
    Valmistatud Eestis

    Fileesink villutatud Eri Oskar 105g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,10 €/kg

  • Kalkunifileesink M&M 170g
    Valmistatud Eestis

    Kalkunifileesink M&M 170g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,41 €/kg

  • Täissuitsuvorst Moskva Nõo 250g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Täissuitsuvorst Moskva Nõo 250g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,36 €/kg

  • Surimitükid Lumekrabi Vici 120g

    Surimitükid Lumekrabi Vici 120g

    1.75 € per tk
    Tavahind: 2,19 €

    Hind ühiku kohta: 14,58 €/kg

  • Veisesink Õhemast Õhem M&M 170g
    Valmistatud Eestis

    Veisesink Õhemast Õhem M&M 170g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,35 €/kg

  • Veise tagaosasteik Rimi 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Veise tagaosasteik Rimi 200g

    5.49 € per tk
    Tavahind: 6,89 €

    Hind ühiku kohta: 27,45 €/kg

  • Pasteet Matsimoka 170g
    Valmistatud Eestis

    Pasteet Matsimoka 170g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,47 €/kg

  • Searaguu Maks&Moorits 1,2kg
    Valmistatud Eestis

    Searaguu Maks&Moorits 1,2kg

    1.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 1,99 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.7 kg 1.7kg

  • Sink Prosciutto Crudo Selection by Rimi 70g

    Sink Prosciutto Crudo Selection by Rimi 70g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 41,29 €/kg

Filtreeri

Filtreeri