Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Toorvorstid Forte juustu Maks&Moorits 400g
    Valmistatud Eestis

    Toorvorstid Forte juustu Maks&Moorits 400g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,47 €/kg

  • Veise välisfilee steik Rimi 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Veise välisfilee steik Rimi 200g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 39,95 €/kg

  • Juustuvorst Rakvere 600g
    Valmistatud Eestis

    Juustuvorst Rakvere 600g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,48 €/kg

  • Väike kanaviiner M&M 300g
    Valmistatud Eestis

    Väike kanaviiner M&M 300g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 1,69 €

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Veisemaksapasteet M&M 210g
    Valmistatud Eestis

    Veisemaksapasteet M&M 210g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,57 €/kg

  • Heeringafilee traditsiooniline Viči 240g/190g

    Heeringafilee traditsiooniline Viči 240g/190g

    2.29 € per tk
    Tavahind: 3,19 €

    Hind ühiku kohta: 12,05 €/kg

  • Õllemops juustuga Wõro 500g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Õllemops juustuga Wõro 500g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,78 €/kg

  • Kana-juustupihvid Tallegg 320g
    Valmistatud Eestis

    Kana-juustupihvid Tallegg 320g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,22 €/kg

  • Rulaad Nõo viilutatud Nõo 135g
    Valmistatud Eestis

    Rulaad Nõo viilutatud Nõo 135g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,49 €

    Hind ühiku kohta: 13,26 €/kg

  • Toorsuitsupeekon inglisepärane Rakvere 150g

    Toorsuitsupeekon inglisepärane Rakvere 150g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,27 €/kg

  • Heeringafilee traditsiooni. õlita Viči 190g

    Heeringafilee traditsiooni. õlita Viči 190g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,00 €/kg

  • Soolaheeringafilee õlis Rimi Smart 240g/175g
    Hea hind iga päev

    Soolaheeringafilee õlis Rimi Smart 240g/175g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,43 €/kg

  • Sealiha hautatud Rimi 250g

    Sealiha hautatud Rimi 250g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,20 €/kg

  • Sea guljašš Rimi 390g
    Hea hind iga päev

    Sea guljašš Rimi 390g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,54 €/kg

  • Täissuitsuvorst E-vaba Oskar 210g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst E-vaba Oskar 210g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,05 €/kg

  • Broileripooltiivad värske A-klass Rimi 500g

    Broileripooltiivad värske A-klass Rimi 500g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,30 €/kg

  • Kanasuitsuliha kuubikud Tallegg 300g
    Valmistatud Eestis

    Kanasuitsuliha kuubikud Tallegg 300g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,30 €/kg

  • Vorst Vasalli viilutatud Nõo 105g
    Valmistatud Eestis

    Vorst Vasalli viilutatud Nõo 105g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,62 €/kg

  • Kanasink Tallegg 300g
    Valmistatud Eestis

    Kanasink Tallegg 300g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 4,19 €

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Pereviiner Rakvere 500g
    Valmistatud Eestis

    Pereviiner Rakvere 500g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,98 €/kg

Filtreeri

Filtreeri