Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kanasink Fitlap Nõo 105g
    Valmistatud Eestis

    Kanasink Fitlap Nõo 105g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,15 €

    Hind ühiku kohta: 17,05 €/kg

  • Külmsuitsusalaami viilutatud Rimi 100g

    Külmsuitsusalaami viilutatud Rimi 100g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,90 €/kg

  • Broileri rinnalihasink Karni 300g
    Valmistatud Eestis

    Broileri rinnalihasink Karni 300g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,30 €/kg

  • Kodused kotletid Rakvere 400g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kodused kotletid Rakvere 400g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

  • Suitsuvorst Tamula Wõro 150g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Suitsuvorst Tamula Wõro 150g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,93 €/kg

  • Sea küljeliha kondita, viilutatud Rimi 320g

    Sea küljeliha kondita, viilutatud Rimi 320g

    2.19 € per tk
    Tavahind: 2,79 €

    Hind ühiku kohta: 6,84 €/kg

  • Küpsetatud maksapasteet koorega Rakvere 200g

    Küpsetatud maksapasteet koorega Rakvere 200g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 8,95 €/kg

  • Sealihavorstid Kabanos Rimi 440g

    Sealihavorstid Kabanos Rimi 440g

    5.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,39 €/kg

  • Kodupihvid M&M 400g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kodupihvid M&M 400g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,97 €/kg

  • Broileri poolkoivatükid värske Rimi 500g

    Broileri poolkoivatükid värske Rimi 500g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,49 €

    Hind ühiku kohta: 3,98 €/kg

  • Seahakkliha Rimi 500g

    Seahakkliha Rimi 500g

    2.09 € per tk
    Tavahind: 2,69 €

    Hind ühiku kohta: 4,18 €/kg

  • Suitsuliha viilutatud Matsimoka 110g
    Valmistatud Eestis

    Suitsuliha viilutatud Matsimoka 110g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,73 €/kg

  • Suitsuvorst Viru viil. M&M 300g
    Valmistatud Eestis

    Suitsuvorst Viru viil. M&M 300g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,63 €/kg

  • Maksapasteet e-vaba Oskar 200g
    Valmistatud Eestis

    Maksapasteet e-vaba Oskar 200g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,45 €/kg

  • Vorst Doktor viilutatud Rakvere 190g
    Valmistatud Eestis

    Vorst Doktor viilutatud Rakvere 190g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,74 €/kg

  • Lõhe omas mahlas Rimi 170g/119g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab
    Hea hind iga päev

    Lõhe omas mahlas Rimi 170g/119g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,07 €/kg

  • Keeduvorst Rimi Smart 1kg
    Hea hind iga päev

    Keeduvorst Rimi Smart 1kg

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,09 €/kg

  • Delikatess-sült Nõo 300g
    Valmistatud Eestis

    Delikatess-sült Nõo 300g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,50 €/kg

  • Lihapihvid Maks&Moorits 400g
    Valmistatud Eestis

    Lihapihvid Maks&Moorits 400g

    2.59 € per tk
    Tavahind: 3,29 €

    Hind ühiku kohta: 6,47 €/kg

  • Külms. Lõhefilee viilud Rimi Mare 100g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Külms. Lõhefilee viilud Rimi Mare 100g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 39,90 €/kg

Filtreeri

Filtreeri