Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Täissuitsuvorst Põdrapepperoni Karni 250g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst Põdrapepperoni Karni 250g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,96 €/kg

  • Külmsuitsuvorst Cacciatore Adazi 200g

    Külmsuitsuvorst Cacciatore Adazi 200g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,45 €/kg

  • Kuivatatud vorst Valensiano Collection 160g

    Kuivatatud vorst Valensiano Collection 160g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,56 €/kg

  • Vinn. Argentiina mer.fil. Sea Snacks 30g

    Vinn. Argentiina mer.fil. Sea Snacks 30g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 99,67 €/kg

  • Vinn. Atlandi meril.fil. Sea Snacks 30g

    Vinn. Atlandi meril.fil. Sea Snacks 30g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 99,67 €/kg

  • Sprotid õilis Kaija EO 160g

    Sprotid õilis Kaija EO 160g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,05 €/kg

  • Vik.for. grillsteik mangomar. Saare Kala kg
    Valmistatud Eestis

    Vik.for. grillsteik mangomar. Saare Kala kg

    38.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 38,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.25 kg 0.25kg

  • Rannakarbid küüslaugu-võikastmes BANTRY 450g

    Rannakarbid küüslaugu-võikastmes BANTRY 450g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,53 €/kg

  • Ahjupraad kodune Rakvere kg
    Valmistatud Eestis

    Ahjupraad kodune Rakvere kg

    7.19 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,19 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.7 kg 1.7kg

  • Broileri poolkoivad adžika marinaadis
    Valmistatud Eestis

    Broileri poolkoivad adžika marinaadis

    8.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.55 kg 0.55kg

  • Broilerikintsuliha värske A-klass M&M 450g
    Uudistoode

    Broilerikintsuliha värske A-klass M&M 450g

    Ei ole saadaval

  • Veiseguljašš jahutatud Rimi 400g
    Uudistoode

    Veiseguljašš jahutatud Rimi 400g

    Ei ole saadaval

  • Täissuitsuvorst juustuga M&M 240g
    Valmistatud Eestis
    Uudistoode

    Täissuitsuvorst juustuga M&M 240g

    Ei ole saadaval

  • Broileririnnafilee värske A-klass M&M 240g
    Uudistoode

    Broileririnnafilee värske A-klass M&M 240g

    Ei ole saadaval

  • Broilerikoivasteik kondita A-klass Tallegg kg
    Valmistatud Eestis
    Uudistoode

    Broilerikoivasteik kondita A-klass Tallegg kg

    Ei ole saadaval

  • Kodune strooganov Rakvere 500g
    Valmistatud Eestis
    Uudistoode

    Kodune strooganov Rakvere 500g

    Ei ole saadaval

  • Kodune ahjukael Rakvere 500g
    Valmistatud Eestis
    Uudistoode

    Kodune ahjukael Rakvere 500g

    Ei ole saadaval

  • Broileri ahjukintsuliha seentega Tallegg 700g
    Valmistatud Eestis
    Uudistoode

    Broileri ahjukintsuliha seentega Tallegg 700g

    Ei ole saadaval

  • Kodune guljašš Rakvere 500g
    Valmistatud Eestis
    Uudistoode

    Kodune guljašš Rakvere 500g

    Ei ole saadaval

  • Broileri pooltiivad kod.marin. Tallegg 800g
    Valmistatud Eestis
    Uudistoode

    Broileri pooltiivad kod.marin. Tallegg 800g

    Ei ole saadaval

Filtreeri

Filtreeri