Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kuivatatud särg Oniors Zivis 160g

    Kuivatatud särg Oniors Zivis 160g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,94 €/kg

  • Viburhännak ASC maits.-küüsl. Rimi 300g
    ASC-sertifikaadiga farmides kasvatatud mereannid

    Viburhännak ASC maits.-küüsl. Rimi 300g

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,97 €/kg

  • Rannakarbid tšilli-küüslaugu Marwi 100g
    Valmistatud Eestis

    Rannakarbid tšilli-küüslaugu Marwi 100g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,90 €/kg

  • Rannakarbid valge veini kastmes BANTRY 450g

    Rannakarbid valge veini kastmes BANTRY 450g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,53 €/kg

  • Serrano sink soolatud, viil. Ventula 500g

    Serrano sink soolatud, viil. Ventula 500g

    13.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,98 €/kg

  • Täissuitsuvorst Äge Rakvere 210g

    Täissuitsuvorst Äge Rakvere 210g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,05 €/kg

  • Moiva kalamar.määre s.lõhega Sudrablinis 160g

    Moiva kalamar.määre s.lõhega Sudrablinis 160g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,94 €/kg

  • Sealiha snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g
    Valmistatud Eestis

    Sealiha snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 28,43 €/kg

  • Heigi snäkk kuivatatud Veladis 40g

    Heigi snäkk kuivatatud Veladis 40g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 62,25 €/kg

  • Lõhetükid tomatikastmes Kapten Grant 230g

    Lõhetükid tomatikastmes Kapten Grant 230g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,00 €/kg

  • Vinnutatud gorbuušafilee Sea Snacks 30g

    Vinnutatud gorbuušafilee Sea Snacks 30g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 99,67 €/kg

  • Lõhe sojakastmes Koduküla 240g

    Lõhe sojakastmes Koduküla 240g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,63 €/kg

  • Räimefilee sibulaga Koduranna 270g/135g
    Valmistatud Eestis

    Räimefilee sibulaga Koduranna 270g/135g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,37 €/kg

  • Rannakarbid küüslaugu-võikastmes BANTRY 450g

    Rannakarbid küüslaugu-võikastmes BANTRY 450g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,53 €/kg

  • Kogre snäkk kuivatatud Veladis 40g

    Kogre snäkk kuivatatud Veladis 40g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 62,25 €/kg

  • Latika snäkk kuivatatud Veladis 40g

    Latika snäkk kuivatatud Veladis 40g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 62,25 €/kg

  • Täissuitsuvorst Põdrapepperoni Karni 250g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst Põdrapepperoni Karni 250g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,96 €/kg

  • Külmsuitsuvorst Cacciatore Adazi 200g

    Külmsuitsuvorst Cacciatore Adazi 200g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,45 €/kg

  • Kuivatatud vorst Valensiano Collection 160g

    Kuivatatud vorst Valensiano Collection 160g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,56 €/kg

  • Vinn. Argentiina mer.fil. Sea Snacks 30g

    Vinn. Argentiina mer.fil. Sea Snacks 30g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 99,67 €/kg

Filtreeri

Filtreeri