Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Serrano sink soolatud, viil. Ventula 300g

    Serrano sink soolatud, viil. Ventula 300g

    9.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,30 €/kg

  • Sea-linnulih.vorstid cheddari täid. Rimi 95g

    Sea-linnulih.vorstid cheddari täid. Rimi 95g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 18,84 €/kg

  • Mehhiko salat lõhega Rimi 220g

    Mehhiko salat lõhega Rimi 220g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,59 €/kg

  • Rannakarbid soolvees Marwi ASC 300/140g
    Valmistatud Eestis

    Rannakarbid soolvees Marwi ASC 300/140g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,93 €/kg

  • Koha snäkk kuivatatud Veladis 40g

    Koha snäkk kuivatatud Veladis 40g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 62,25 €/kg

  • Kalmaarid omas tindis Calvo 115g/72g

    Kalmaarid omas tindis Calvo 115g/72g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,42 €/kg

  • Turistieine sealihast Minu De Lux 525g

    Turistieine sealihast Minu De Lux 525g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,12 €/kg

  • Sprotid õlis EO Kaija 190g

    Sprotid õlis EO Kaija 190g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,24 €/kg

  • Kab.snäkk Parm. Regg. juust. Rakvere 80g

    Kab.snäkk Parm. Regg. juust. Rakvere 80g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,38 €/kg

  • Lõhe hautatud Koduküla 240g

    Lõhe hautatud Koduküla 240g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,38 €/kg

  • Sprotid õlis Rannaküla 160g

    Sprotid õlis Rannaküla 160g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,81 €/kg

  • Fuet salaami Tapas Argal 80g

    Fuet salaami Tapas Argal 80g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 42,38 €/kg

  • Sea sisefilee kauaküpsetatud BBQ Oskar 500g
    Valmistatud Eestis

    Sea sisefilee kauaküpsetatud BBQ Oskar 500g

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,98 €/kg

  • Laagerdatud veise flank steik 220g

    Laagerdatud veise flank steik 220g

    12.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 59,05 €/kg

  • Merekapsasalat Kapten Grant 500g

    Merekapsasalat Kapten Grant 500g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,98 €/kg

  • Merivarblase must kalamari Sudrablinis 50g

    Merivarblase must kalamari Sudrablinis 50g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 103,80 €/kg

  • Viburhännak ASC maits.-küüsl. Rimi 300g
    ASC-sertifikaadiga farmides kasvatatud mereannid

    Viburhännak ASC maits.-küüsl. Rimi 300g

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,97 €/kg

  • Heeringafilee õlis vähesoolatud Zigmas 240g

    Heeringafilee õlis vähesoolatud Zigmas 240g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,97 €/kg

  • Salat tuunikalaga Mehhikopärane Rimi 160g

    Salat tuunikalaga Mehhikopärane Rimi 160g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,44 €/kg

  • Külmsuitsuvorst Itaalia Adazi 200g

    Külmsuitsuvorst Itaalia Adazi 200g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

Filtreeri

Filtreeri