Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Sealiha Minu De Lux 525g

    Sealiha Minu De Lux 525g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,12 €/kg

  • Tuunikala Teriyaki kastmes Kaija 110g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Tuunikala Teriyaki kastmes Kaija 110g

    2.59 € per tk
    Tavahind: 3,29 €

    Hind ühiku kohta: 23,55 €/kg

  • Kuumsuitsutat. broileritiivad Rimi Smart 300g

    Kuumsuitsutat. broileritiivad Rimi Smart 300g

    3.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,17 €/kg

  • Broileritiivad vär.A-kl. antib.vaba Rimi 500g

    Broileritiivad vär.A-kl. antib.vaba Rimi 500g

    3.19 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 6,38 €/kg

  • Ribisnäkk Snäkk Pro Rakvere 300g
    Valmistatud Eestis

    Ribisnäkk Snäkk Pro Rakvere 300g

    3.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,50 €/kg

  • Võileivamari must Sudrablinis 100g

    Võileivamari must Sudrablinis 100g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,50 €/kg

  • Keta kalamari Rimi MSC 100g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Keta kalamari Rimi MSC 100g

    10.99 € per tk
    Tavahind: 12,19 €

    Hind ühiku kohta: 109,90 €/kg

  • Vorstisnäkk Classic U-Snack M&M 85g
    Valmistatud Eestis

    Vorstisnäkk Classic U-Snack M&M 85g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,41 €/kg

  • Miniribi vürt. eelküpset. Rannarootsi 700g
    Valmistatud Eestis

    Miniribi vürt. eelküpset. Rannarootsi 700g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,99 €/kg

  • Tuunikala õlis Kaija EO 160g

    Tuunikala õlis Kaija EO 160g

    3.59 € per tk
    Tavahind: 4,49 €

    Hind ühiku kohta: 34,52 €/kg

  • Täissuitsuvorst Aadli Karni 250g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst Aadli Karni 250g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,76 €/kg

  • Külmsuitsu süvalest M.V.Wool kg
    Valmistatud Eestis

    Külmsuitsu süvalest M.V.Wool kg

    20.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 20,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.55 kg 0.55kg

  • Turistieine sealihast Minu 250g

    Turistieine sealihast Minu 250g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,54 €/kg

  • Täissuitsuvorst MÕNUS Rakvere 210g

    Täissuitsuvorst MÕNUS Rakvere 210g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,05 €/kg

  • Lõherull juust. kuumsui. Oniors Zivis kg

    Lõherull juust. kuumsui. Oniors Zivis kg

    12.65 € per kg

    Hind ühiku kohta: 12,65 €/kg

  • Kanaliha snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g
    Valmistatud Eestis

    Kanaliha snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 28,43 €/kg

  • Vannamei krevetid paprika-küüslauk Marwi 100g
    Valmistatud Eestis

    Vannamei krevetid paprika-küüslauk Marwi 100g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 53,20 €/kg

  • Tuunikala Poke kastmes Kaija 110g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Tuunikala Poke kastmes Kaija 110g

    2.69 € per tk
    Tavahind: 3,39 €

    Hind ühiku kohta: 24,45 €/kg

  • Vannamei krevetid soolvees Marwi ASC 300/140g
    Valmistatud Eestis

    Vannamei krevetid soolvees Marwi ASC 300/140g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 49,93 €/kg

  • Armeenia searibid Steff kg
    Valmistatud Eestis

    Armeenia searibid Steff kg

    8.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,99 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.8 kg 0.8kg

Filtreeri

Filtreeri