Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Vinkuampsud juustuga Snäkk Pro Rakvere 300g
    Valmistatud Eestis

    Vinkuampsud juustuga Snäkk Pro Rakvere 300g

    3.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,83 €/kg

  • Kanagrillvorst juust. lambasool. Tallegg 400g
    Valmistatud Eestis

    Kanagrillvorst juust. lambasool. Tallegg 400g

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,47 €/kg

  • Mar. heerin. tük. tomatikas. Rimi Smart 200g
    Hea hind iga päev

    Mar. heerin. tük. tomatikas. Rimi Smart 200g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,25 €/kg

  • Vorst Lõuna-Jüütimaa Salling 100g

    Vorst Lõuna-Jüütimaa Salling 100g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 15,90 €/kg

  • Soolatud Atlandi lõhefilee Rimi Mare 300g

    Soolatud Atlandi lõhefilee Rimi Mare 300g

    9.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,30 €/kg

  • Metssealiha konserv Linnamäe 240g
    Valmistatud Eestis

    Metssealiha konserv Linnamäe 240g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,96 €/kg

  • Hirveliha omas mahlas Rannarootsi 240g
    Valmistatud Eestis

    Hirveliha omas mahlas Rannarootsi 240g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,96 €/kg

  • Kanasnäkk Chick Snack Chips Tallegg 45g
    Valmistatud Eestis

    Kanasnäkk Chick Snack Chips Tallegg 45g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 56,67 €/kg

  • Heeringafilee soolatud õlita Zigmas 190g

    Heeringafilee soolatud õlita Zigmas 190g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,11 €/kg

  • Šašlõkigrillvorst Maitselt mahe M&M 600g
    Valmistatud Eestis

    Šašlõkigrillvorst Maitselt mahe M&M 600g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,98 €/kg

  • Delikatess-krevetimääre Veladis 150g

    Delikatess-krevetimääre Veladis 150g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,60 €/kg

  • Mahe rohumaaveise Denver steik Linnamäe 220g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe rohumaaveise Denver steik Linnamäe 220g

    11.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 50,86 €/kg

  • Vinnutatud seafilee viilud Serrano 80g

    Vinnutatud seafilee viilud Serrano 80g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 41,13 €/kg

  • Singivalik viilutatud Argal 120g

    Singivalik viilutatud Argal 120g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,08 €/kg

  • V.forellifil. tk. mangomar. Saare Kala 300g
    Valmistatud Eestis

    V.forellifil. tk. mangomar. Saare Kala 300g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,63 €/kg

  • Kilufilee klassikaline Undine 150g

    Kilufilee klassikaline Undine 150g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,93 €/kg

  • Salat tuunikalaga Itaaliapärane Rimi 160g

    Salat tuunikalaga Itaaliapärane Rimi 160g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,19 €/kg

  • Vorstisnäkk Hot & Spicy U-Snack M&M 85g
    Valmistatud Eestis

    Vorstisnäkk Hot & Spicy U-Snack M&M 85g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,59 €/kg

  • Põdraliha omas mahlas Rannarootsi 240g
    Valmistatud Eestis

    Põdraliha omas mahlas Rannarootsi 240g

    4.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,54 €/kg

  • Hautatud kanalihaga konserv Frank Pott 240g
    Valmistatud Eestis

    Hautatud kanalihaga konserv Frank Pott 240g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,71 €/kg

Filtreeri

Filtreeri