Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Seajalad, jahutatud Rimi Smart, kg
    Hea hind iga päev

    Seajalad, jahutatud Rimi Smart, kg

    1.19 € per kg

    Hind ühiku kohta: 1,19 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.9 kg 0.9kg

  • Šašlõkivorstid Lihakas Rakvere 400g
    Valmistatud Eestis

    Šašlõkivorstid Lihakas Rakvere 400g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,72 €/kg

  • Kodune šašlõkk 800g
    Valmistatud Eestis

    Kodune šašlõkk 800g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,82 €/kg

  • Vürtsisilgu filee Kaluri 100g
    Valmistatud Eestis

    Vürtsisilgu filee Kaluri 100g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,90 €/kg

  • Suitsutat. rannakarbid õlis Rimi ASC 120g/72g
    ASC-sertifikaadiga farmides kasvatatud mereannid

    Suitsutat. rannakarbid õlis Rimi ASC 120g/72g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 36,81 €/kg

  • Suitsutatud seakaelakarbonaad M&M vp kg
    Valmistatud Eestis

    Suitsutatud seakaelakarbonaad M&M vp kg

    12.69 € per kg

    Hind ühiku kohta: 12,69 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.3 kg 0.3kg

  • Tuunikalapasteet Vahemere moodi Kaija 125g

    Tuunikalapasteet Vahemere moodi Kaija 125g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,49 €

    Hind ühiku kohta: 15,92 €/kg

  • Vär. küüliku esijalad Reinuvaderi Pidusöök kg

    Vär. küüliku esijalad Reinuvaderi Pidusöök kg

    18.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 18,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Soolaheeringa filee vp  kg
    Valmistatud Eestis

    Soolaheeringa filee vp kg

    8.39 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,39 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

  • Krevetimääre avokaadoga Veladis 150g

    Krevetimääre avokaadoga Veladis 150g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,93 €/kg

  • Heeringafilee tükid sib. õlis Viči 210g/130g

    Heeringafilee tükid sib. õlis Viči 210g/130g

    3.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,46 €/kg

  • Külmsui. vikerfor.filee viil. Saare Kala 200g
    Valmistatud Eestis

    Külmsui. vikerfor.filee viil. Saare Kala 200g

    8.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 41,95 €/kg

  • Toorsuitsuvorst Milano Rakvere 110g

    Toorsuitsuvorst Milano Rakvere 110g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,18 €/kg

  • Sealihasnäkid klassik. Snäkk pro Rakvere 50g
    Valmistatud Eestis

    Sealihasnäkid klassik. Snäkk pro Rakvere 50g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 55,80 €/kg

  • Šašlõkk sealihast Smokey BBQ M&M 600g
    Valmistatud Eestis

    Šašlõkk sealihast Smokey BBQ M&M 600g

    6.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,65 €/kg

  • Broil.küüslaugumarinadis Rimi 400g

    Broil.küüslaugumarinadis Rimi 400g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,72 €/kg

  • Broilerikintsuliha mango-tšilli Rimi kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Broilerikintsuliha mango-tšilli Rimi kg

    12.29 € per kg

    Hind ühiku kohta: 12,29 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Õrn.sool. vik.for.fil. Viil. Saare Kala 200g
    Valmistatud Eestis

    Õrn.sool. vik.for.fil. Viil. Saare Kala 200g

    8.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 41,95 €/kg

  • Salaami Palermo Rakvere 200g

    Salaami Palermo Rakvere 200g

    3.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,25 €/kg

  • Gorbuušamari Rimi MSC 100g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Gorbuušamari Rimi MSC 100g

    11.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 118,90 €/kg

Filtreeri

Filtreeri