Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Chorizo grillvorstid juustuga Nõo 450g
    Valmistatud Eestis

    Chorizo grillvorstid juustuga Nõo 450g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,64 €/kg

  • Forellimari premium Sudrablinis 300g

    Forellimari premium Sudrablinis 300g

    30.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 101,63 €/kg

  • Šašlõkivorst lambasooles Matsimoka 365g
    Valmistatud Eestis

    Šašlõkivorst lambasooles Matsimoka 365g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,41 €/kg

  • Täissuitsuvorst Kuningate Karni 250g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst Kuningate Karni 250g

    3.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,80 €/kg

  • Suitsusardell Lemmik Maks&Moorits 375g
    Valmistatud Eestis

    Suitsusardell Lemmik Maks&Moorits 375g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,84 €/kg

  • Moiva kalamarjam. krevett. Sudrablinis 160g

    Moiva kalamarjam. krevett. Sudrablinis 160g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,94 €/kg

  • Heer.fil.tük. juurvil. mar. Viru Rand 500g
    Valmistatud Eestis

    Heer.fil.tük. juurvil. mar. Viru Rand 500g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,70 €/kg

  • Praetud räimed tomatikas. Viru Rand 500g
    Valmistatud Eestis

    Praetud räimed tomatikas. Viru Rand 500g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,98 €/kg

  • Ahjubroiler kolme juustu Tallegg kg
    Valmistatud Eestis

    Ahjubroiler kolme juustu Tallegg kg

    5.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 5,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:2.5 kg 2.5kg

  • Heeringafilee tükid till. õlis Viči 210g/130g

    Heeringafilee tükid till. õlis Viči 210g/130g

    3.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,23 €/kg

  • Kiievi kotlet küüslauguvõidega Kikas 330g
    Valmistatud Eestis

    Kiievi kotlet küüslauguvõidega Kikas 330g

    4.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,58 €/kg

  • Broileripooltiiva šašlõkk Armeenia Grill kg
    Valmistatud Eestis

    Broileripooltiiva šašlõkk Armeenia Grill kg

    7.89 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,89 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.2 kg 1.2kg

  • Snäkk pro Jahimehe suitsuribi Rakvere 400g
    Valmistatud Eestis

    Snäkk pro Jahimehe suitsuribi Rakvere 400g

    3.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,12 €/kg

  • Grillribi aasiapärane kauaküp. Rakvere 900g
    Hea hind iga päev

    Grillribi aasiapärane kauaküp. Rakvere 900g

    9.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,72 €/kg

  • Broilerikintsuliha ürdimar.Rimi 850g

    Broilerikintsuliha ürdimar.Rimi 850g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,05 €/kg

  • Šašlõkk broileri rinnafilee Armeenia Grill kg
    Valmistatud Eestis

    Šašlõkk broileri rinnafilee Armeenia Grill kg

    13.59 € per kg

    Hind ühiku kohta: 13,59 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.8 kg 0.8kg

  • Chorizo snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g
    Valmistatud Eestis

    Chorizo snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 28,43 €/kg

  • Kanamaksapasteet Frank Pott 240g
    Valmistatud Eestis

    Kanamaksapasteet Frank Pott 240g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,29 €/kg

  • Šašlõkivorstid Lihakas Rakvere 400g
    Valmistatud Eestis

    Šašlõkivorstid Lihakas Rakvere 400g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,72 €/kg

  • Kodune šašlõkk 800g
    Valmistatud Eestis

    Kodune šašlõkk 800g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,82 €/kg

Filtreeri

Filtreeri